free templates joomla

Oskar Staszczak zwycięża na Gladiator's Night 7 w dniu urodzin!

Oskar Staszczak Polski zawodnik Muay Thai z Krakowa, Oskar Staszczak sprawił sobie nie lada prezent na 20-te urodziny wygrywając w dniu 2-go listopada zawodową walkę z Czechem, Matousem Kohoutem.
Polak zwyciężył na punkty doświadczonego rywala, podczas gali Gladiators Night 7, która odbyła się w Czeskich Budziejowicach (České Budějovice - przyp. red.). Jest to imponujący wyczyn nie tylko z uwagi na to, że pokonał zawodnika gospodarzy, ale także z tego powodu, iż tydzień temu brał on udział w SportAccord Combat Games w Sankt Petersburgu w Rosji.

Była to druga zawodowa wygrana Polaka, po walce w Tajlandii. Na amatorskich arenach Staszczak ma na razie więcej sukcesów. Z 35 stoczonych walk wygrał 30, a 14 pojedynków przez KO. Krakowianin poza prestiżowym uczestnictwem we wspomnianych Igrzyskach Sportów Walki walczył już także w wielu innych międzynarodowych imprezach, takich jak tegoroczne Mistrzostwa Europy, gdzie był blisko strefy medalowej. Jest także mistrzem naszego kraju z 2013 roku. Jego trenerem jest Rafał Szlachta.