free templates joomla

SuperKombat New Heroes w Marina di Carrara: karta walk!

SuperKombatW niedzielę 3-go listopada we włoskiej miejscowości Marina di Carrara, organizacja SurperKombat® Fighting Championship, przeprowadzi kolejny event Kickboxingu z cyklu SuperKombat New Heroes, który połączony jest z Orient Festival promujący Azję. Organizacja znów jako walkę wieczoru ustanowiła walkę o pas mistrza wagi 71 kg o który walczyć będą Cristian Milea (Rumunia) i Cedric Manhoef (Surinam), który rodzinnie powiązany jest ze słynnym Melvinen Manhoefem. Młody zawodnik trenujący w Holandii, robi powoli znaczącą karierę na kickboxerskich ringach, ale będzie miał twardego rywala. Melvin także będzie obecny podczas tej imprezy i będzie sekundował Cedrickowi w walce.

Impreza w pewien sposób, jest meczem Rumunia vs Reszta Świata na zasadach K-1. Podczas gali nie zabraknie i innych rumuńskich zawodników, jako gości honorowych. W hali CarraraFiere Exhibition Centre, pojawią się Catalin Morosanu, Andrei Stoica, Bogdan Stoica, Alexandru Lungu, Benjamin Adegbuyi, Sebastian Ciobanu, którzy doskonale są znani z gal SuperKombat, organizowanych przez promotora Eduarda Irimia. Gala we Włoszech to także efekt współpracy promotora z włoskim przedstawicielem WKA (World Kickboxing Association) jakim jest Michele Panfietti.

Podczas festiwalu ma być obecnych 5 tysięcy fighterów w ramach projektu Unified World Championships, którzy na 50 tysiącach metrów pokazywać się będą na Orient Festival trwający blisko miesiąc od 31-go października. Ma go odwiedzić około 100 tysięcy gości, którzy zaznajamiać się będą z kulturami, sportami i sztukami walki z Azji. Gala SuperKombat New Heros to jedna z dodatkowych atrakcji tej imprezy, poprzedzająca SuperKombat WGP w Ploiesti w Rumunii, w dniu 9-go listopada. Galę można obejrzeć na żywo pod linkiem (PPV). Poniżej karta walk:

Superfight
63.5 kg: Petjor Dorje (Holandia) vs. Shan Cangelosi (Włochy)
65 kg: Cristian Spetcu (Rumunia) vs. Apirak Sitmonchai (Tajlandia)
67 kg: Alexandros Filippidis (Grecja) vs. Kong Fah Sitmonchai (Tajlandia)
75 kg: Bogdan Stanciu (Rumunia) vs. Mustapha Haida (Maroko)
85 kg: Daniel Alexandru (Rumunia) vs. Clyde Brunswijk (Surinam)
91 kg: Cristian Ristea (Rumunia) vs. Fabian Gondorf (Holandia)
+96 kg: Enver Sljivar (Słowenia) vs. Alex Rossi (Włochy)

Walka o pas wagi średniej
71 kg: Cristian Milea (Rumunia) vs. Cedric Manhoef (Surinam)