free templates joomla

Quinton Jackson vs Joey Beltran na Bellator 108!

Quinton JacksonW związku z kontuzją byłego mistrza UFC, Tito Ortiza, inny były mistrz tej organizacji, Quinton ''Rampage'' Jackson (32-11 MMA, 0-0 BMMA) zmierzy się z Joeyem Beltranem (14-9 MMA, 0-0 BMMA) podczas gali Bellator 108. Ortiz doznał kontuzji szyi i musiał wycofać się z pojedynku. Gala odbędzie się 15-go listopada w hali Ovation Hall w Revel w Atlantic City w stanie New Jersey. Informacja została potwierdzona przez kierownictwo Bellatora. Tito i "Rampage" po kontrowersyjnym i głośnym, podjęciu współpracy z BMMA, mieli zmierzyć się na gali Bellator 105 a impreza miała być pierwszą transmitowaną w systemie PPV w historii Bellatora.

''Chcę podziękować Joeyowi Beltranowi, który zgodził się na walkę i wejdzie ze mną do klatki. Chcę odnieść moje pierwsze zwycięstwo w Bellatorze. Niestety nie będziemy mieli szansy zmierzyć się z Tito. Moje ciało jest w świetnej kondycji, niczym za czasów Pride FC. Joey jest odpowiednim gościem, z którym zmierzymy się w ekscytującym pojedynku. Długo na to pracowałem'' - powiedział Jackson
Quinton powraca do oktagonu po serii trzech porażek z rzędu. Co więcej była gwiazda Pride FC i były mistrz UFC nie wygrała walki od 2,5 roku. Przegrywał z Jonesem, Baderem, a po porażce z Gloverem został relegowany z UFC.

Beltran ostatni raz w oktagonie pojawił się w październiku tego roku. Po porażce z Fabio Maldonado został usunięty z UFC. Wcześniej były zawodnik wagi ciężkiej i półciężkiej, został zdyskwalifikowany po tym jak podczas badania antydopingowego w jego organizmie wykryto nandrolon. Beltran w ostatnich 3 latach wygrał dwa pojedynki, sześciokrotnie opuszczał oktagon jako pokonany, ale po dobrych walkach. Podobnie jak jego przeciwnik większość walk wygrywał przed czasem.