free templates joomla

Paul Daley wraca na BAMMA 14!

Paul DaleyJeszcze w tym roku fani mocno bijącego Brytyjczyka, Paula 'Semtexa' Daley'a (33-12-2) będą mogli obejrzeć swojego ulubieńca w klatce. Zwolniony z UFC za niesportowe zachowanie 'Semtex' zmierzy się z brazylijskim weteranem, Romario Manoelem da Silvą (23-11-1). Do tej walki dojdzie podczas gali BAMMA 14, która jest zaplanowana na 14-grudnia w brytyjskim Birmingham.

Dla 'Semtexa' będzie to pierwsza walka od lipca, kiedy to na Cage Warriors 57 rozprawił się z naszym Łukaszem Chlewickim, zmuszając lekarza do przerwania walki po pierwszej rundzie, na skutek rozcięcia głowy. Wcześniej Brytyjczyk wygrał trzy walki: z Rudy'm Bearsem w organizacji Bellator, Rodrigo Ribeiro na gali w Dubaju oraz z Patrickiem Vallee na gali w swojej ojczyźnie.

Daley został zwolniony z UFC po tym jak po gongu zamiast podziękować po walce Joshowi Koscheckowi postanowił wymierzyć mu sierpa. Oczywiście szybko zainterweniował sędzia i skończyło się niewielkim skandalem, po którym Daley znalazł się w Strikeforce. W organizacji Scotta Cookera Brytyjczyk nie radził sobie dobrze, nokautując Scotta Smitha oraz przegrywając w trzech walkach dla tej organizacji: z Nickiem Diazem o pas, Tyrone Woodley'em i Kazuo Misakim.

da Silva jest zawodnikiem Blackzilians, a walcząc ostatnio wiedzie mu się różnie. W tym roku zaliczył porażkę i zwycięstwo, podobnie jak rok temu. Próżno w jego rekordzie szukać znanych nazwisk, ale przegrywał z takimi zawodnikami jak: Jay Hieron, Gleison Tibau czy znanym z wygranej w turnieju KSW, Antonio Mendesem.

Skomentuj wiadomość tutaj.