free templates joomla

Ivan Marek powalczy z Jackiem Wiśniewskim?

Ivan vs WiśniewskiW dniu dzisiejszym dotarły do nas nieoficjalne informacje o możliwym wycofaniu się czeskiego hokeisty Marka Ivana z walki z weteranem futbolu i zarazem weteranem KSW, Jackiem Wiśniewskim. Ich pojedynek miał być ozdobą gali European Fight Masters, która ma odbyć się w czeskiej Ostrawie w dniu 10 listopada. Pojedynek Ivan vs Wiśniewski awizowany był jako walka wieczoru gali Mieszanych Sztuk Walki pod auspicjami nowo powstałej organizacji European Fight Masters (EFM).

Wcześniej informowano wybrane media, iż na gali walczyć będą też tacy zawodnicy jak Michał Materla, Marcin Lasota, Arkadiusz Żaba, Michał Mańkiewicz czy seryjnie pokonywany przez polskich fighterów Czech Bohumil Lungrik. Oczywiście polscy zawodnicy są niezwykle popularni w naszym kraju, ale z uwagi na to, iż wydarzenie planowane jest na CEZ Arenie w czeskiej Ostrawie, to rola bojowego hokeisty ma tu kluczowe znaczenie, bo Ivan ocierał się nawet o słynną ligę NHL i jest popularny w swoim kraju.

Miał on przyciągnąć głodnych takich pojedynków czeskich widzów na trybuny. Jego ewentualny brak, być może nawet nie zrównoważyłaby postać Michała Materli, jednego z najbardziej znanych polskich zawodników MMA, występującego w rodzimej KSW. Na razie jednak warto poczekać na oficjalne stanowisko organizatorów i twórców EFM, którym zadaliśmy pytanie o to czy ta informacja jest prawdziwa. Jak przystało na europejskie standardy, wierzymy że organizacja odpowie nam na ten dylemat.

European Fight Masters (EFM) to nowa organizacja na polskim i europejskim rynku MMA. Ma nieść nową jakość na ustabilizowanym i podzielonym torcie walk MMA. O tej jakości przekonała się nasza redakcja, gdy nikt z jej zapracowanych PR,wców nie raczył odpowiedzieć na pytania, które zadaliśmy poprzez fanpage na społecznościowym facebooku. Być może tym razem uda nam się uzyskać jakąkolwiek informację o jej planach gali w Czechach czy jak ćwierkają wróble na Śląsku. Czekamy na to z zapartym tchem.