free templates joomla

Patricio "Pitbull" Freire chce Joe Warrena, ale Rebney mówi nie!

Patricio "Pitbull" FreireReprezentujący Team Nogueira, Patricio "Pitbull" Freire miał stanąć przed szansą wywalczenia pasa wagi piórkowej podczas Bellatora 73. Jednak obecny mistrz, Pat Curran musiał wycofać się z udziału w walce z powodu kontuzji. Teraz as BJJ chce się zrewanżować Joe Warrenowi, za porażkę w finale turnieju wagi piórkowej, który odbył się na gali Bellator 24.

Jak mówi sam zainteresowany, wiadomość o kontuzji jego przeciwnika bardzo go zaskoczyła:

"Właśnie szedłem na trening, aż tu nagle zadzwonił telefon. Dowiedziałem się, że Curran doznał kontuzji, połamał kości twarzy, a Bellator stara się dla mnie znaleźć nowego rywala. Poprosiłem ich o walkę Joe Warrenem. Naprawdę chcę tego rewanżu, ponieważ moja porażka z nim wzbudziła wiele kontrowersji. Myślę, że wygrałem tamtą walkę. Nasz pojedynek mógłby rozwiązać nasz problem i pokazać, który z nas jest lepszy. Tymczasem cały czas czekam na ogłoszenie przeciwnika i głęboko wierzę, że Bellator znajdzie kogoś, bym mógł zawalczyć 24 sierpnia."

Swoją gotowość do walki z "Pittbullem" wyraził Daniel Straus, jednak szybko szef Bellatora, Bjorn Rebney zdementował te pogłoski, jakoby Strauss miał zawalczyć z Brazylijczykiem. Zwycięzca turnieju wagi piórkowej z pewnością nie zmierzy się z Freire, bo jak mówi Rebney, byłoby nieuczciwym zestawić go z czołowym piórkowym  na świecie, mimo jego szczerych chęci. Sam Rebney nie sądzi, by Freire miał wystąpić na karcie gali BFC 73.