free templates joomla

Randy Couture: jeśli Steven Seagal będzie chciał zawalczyć w MMA, to chętnie się z nim zmierzę!

Randy CoutureZbliżający się do pięćdziesiątki były mistrz UFC w wadze półciężkiej i ciężkiej, Randy Couture (19-11 MMA, 14-8 UFC) od porażki z Lyoto Machidą na UFC 129 nie walczył w oktagonie. Ostatnio zajmujący się karierą aktorską były zapaśnik wyraził jednak chęć ponownego występu w klatce. Jak się okazuje, jest jeszcze możliwość, że jeden z najwybitniejszych zawodników w historii pojawi się w oktagonie.

"Nie wrócę raczej do MMA. Postanowiłem skończyć tą trwającą 15 lat przygodę. Jednak jeśli Steven Seagal będzie chciał zawalczyć w MMA, to chętnie się z nim zmierzę" - deklaruje legendarny fighter.

Znany z występów w dwóch częściach filmu 'Niezniszczalni' zawodnik MMA mógłby więc zmierzyć się z aktorem, którym zachwyca się jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy MMA, Ariel Helwani, czyli gwiazdą kina akcji, Steven Seagal.  Wyśmiewany przez zawodników MMA i nie
tylko MMA mistrz Aikido nie walczył jeszcze w prawdziwej walce, bo nie można za takowe uznać te wszystkie pojedynki na wielkim ekranie.

Ostatnio jednak 'sensei' Seagal dał pokaz swoich umiejętności 'walcząc' w stójce pokazówkę z byłym championem Strikeforce, Rafaelem 'Feijao' Cavalcante. To wydarzenie zarejestrowały kamery, a my informowaliśmy was o tym. Dla przypomnienia próbka umiejętności
'senseia' Seagala.