free templates joomla

Glory 10: zmiany w karcie walk!

Glory 10Już dziś fanów Kickboxingu, czeka najważniejsza światowa impreza jaką jest amerykańska edycja gali Glory 10, w miejscowości Ontario, obok Los Angeles. Karta walk gali przeszła w ostatnim czasie prawdziwe trzęsienie ziemi, ale amerykański rynek jest najważniejszym celem grupy GSI, tworzącej imprezy z cyklu Glory. W ciągu tygodnia z programy spadło kilka walk w tym walka wieczoru: Jerome Le Banner vs Sergei Kharitonov. W to miejsce wskoczył pojedynek Robina van Roosmalena (29-5, 19 KOs) z Holandii i albańskiego emigranta reprezentującego Szwajcarię, Shemsi Beqiri (72-8, 31 KOs).

Głównym wydarzeniem w hali Citizens Business Bank Arena w Ontario będzie czteroosobowych turniej wagi półciężkiej (187 lbs/85 kg) z udziałem wielu znakomitych zawodników. Faworytem jest mistrz Muay Thai Rosjanin Artem "The Lion" Levin (45-3-1, 33 KOs), który w pierwszej walce zmierzy się z Jasonem Wilnisem (19-2-1, 4 KOs) z Holandii. W ostatniej chwili doszedł do gry Kengo Shimizu (16-3-0, 13 KO's). Japończyk zmierzy się z Joe "Stitch 'Em Up" Schillingem (14-4-0, 10 KOs) z USA.

Zmiany dotyczą także innych superfigt'ów. Zmienił się rywal pierwszego mistrza K-1 MAX Alberta Krausa (73-16-3) i będzie nim Amerykanin Ky Hollenbeck (44-3), który zastąpił Jordana Watsona z Anglii. Powołano także do walki Japończyka Hinatę Watanabe (26-14-1) a jego rywalem będzie Francuz Johann Fauveau (28-3-1). Hinata debiutuje na gali Glory a Fauveau, ma już jedną wygraną walkę w tej organizacji. Przed galą odbyły się medialne treningi i ważenie. Cześć walk będzie pokazywana w streamie za darmo. Informacje dodatkowe. Poniżej karta walk i zapowiedź walk:

Turniej wagi półciężkiej
85 kg: Joe Schilling (USA) vs. Kengo Shimizu (Japonia)
85 kg: Artem Levin (Rosja) vs. Jason Wilnis (Holandia)

Walka rezerwowa turnieju
85 kg: Wayne Barrett (USA) vs Robby Plotkin (USA)

Kickboxing - SuperFight
70 kg: Johann Fauveau (Francja) vs. Hinata Watanabe (Japonia)
77 kg: Alexander Stetsurenko (Rosja) vs Karapet Karapetyan (Armenia)
+95 kg: Brice Guidon (Francja) vs. Jahfarr Wilnis (Holandia)
85 kg: Randy Blake (USA) vs. Brian Collette (USA)
70 kg: Andy Ristie (Surinam) vs. Niclas Larsen (Szwecja)
70 kg: Ky Hollenbeck (USA) vs. Albert Kraus (Holandia)
70 kg: Davit Kiria (Gruzja) vs Murthel Groenhart (Surinam)

Main event
70 kg: Robin van Roosmalen (Holandia) vs. Shemsi Beqiri (Szwajcaria)