free templates joomla

Angielski komentarz do gali KSW 24 w wykonaniu Willa Vandersa!

Will Vanders Zachęcamy do przeczytania informacji nadesłanej przez Federację KSW, na temat komnetarza do gali w języku angielskim w wykonaniu Brytyjczyka, Willa Vandersa.

Poniżej oficjalny komunikat.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że angielskim komentatorem gali KSW24 – Starcie Gigantów będzie Brytyjczyk, Will Vanders, którego głos fani sportów walki powinni znać i kojarzyć. To on będzie na żywo relacjonować wydarzenie, które już 28 września odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena i które na żywo – z jego komentarzem – będzie można oglądać za pośrednictwem www.kswtv.com 

Will to zdobywca wielu nagród komentatorskich specjalizujący się w sportach walki, w tym boksie, kickboxingu I MMA. 

W swojej ponad 15-letniej karierze pracował dla BBC, FOX International, Sony TV, Abu Dhabi i UAE Sports TV, Eurosport Asia, a przez ostatnie dwanaście lat był producentem i komentatorem dla brytyjskiego Eurosportu i Eurosport International. Ci co znają jego warsztat komentatorski, potwierdzą, że jest dynamiczny, świeży, ekscytujący i świetnie przygotowany, a jego komentarz szczególnie podoba się młodszej publiczności. 

To on jako pierwszy przedstawił europejskim widzom K-1 i Pride, a obecnie regularnie komentuje m.in. gale SuperKombat, Glory, WFC czy Abu Dhabi Warriors. Oprócz tego jest też oficjalnym komentatorem bokserskim AIBA. 

Poza studiem Wanders może pochwalić się czarnym pasem trzeciego stopnia w karate kyokushin oraz trenowaniem praktycznie wszystkich sportów walki, które komentuje. Jego wiedzy na temat dyscyplin uderzanych i MMA jest wyjątkowo rozległa, a dodatkowo potrafi ją przekazać w niezwykle przystępnej formie.  

- Nie mogę się doczekać i jestem dumny, że będę mógł pracować dla KSW – podsumował Will.