free templates joomla

Thai Battle 2 we Wrocławiu! Informacje!

Thai Battle 2Druga edycja rywalizacji Thai Battle odbędzie się już 19-go października we Wrocławiu. Po pierwszym sukcesie gali w Nowej Soli w czerwcu br. tym razem zawodników Muay Thai gościć będzie stolica Dolnego Śląska. Organizatorami projektu są doświadczony szkoleniowiec Punchera Wrocław, Janusz Janowski - wychowawca wielu mistrzów Polski, Europy i Świata, oraz Tomasz Makowski, jeden z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu i Muay Thai. Wszystkie edycje wyłonią najlepszych zawodników, którzy wystąpią na finałowej gali w grudniu. Imprezę wspiera Polski Związek Muay Thai, oraz wiele podmiotów działających na rynku Kickboxingu, Muay Thai i innych sportów. Jako portal wspieramy tę imprezę. Poniżej oficjalna informacja dotycząca drugiej rundy eliminacji:

Mamy zaszczyt zaprosić na drugi turniej eliminacyjny Thai Battle według regulaminu Pro-Am, który odbędzie się w sobotę 19.10.2013 Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław Al. Śląska 1 we Wrocławiu. 

Gorąco wierzymy, że dzięki serii tych rozgrywek uda nam się wyłonić najlepszych zawodników z pośród wszystkich organizacji zajmujących się Muaythai w Polsce, którzy będą walczyć o mistrzowskie pasy Pro-Am na grudniowej gali MFC 6. Naszym wspólnym celem jest stworzenie produktu, mogącego konkurować medialnie z cieszącymi się coraz większą popularnością Mieszanymi Sztukami Walki. Promocja boksu tajskiego w mediach publicznych jest niezbędna dla dalszego rozwoju naszej pasji.  

Zgłoszenia przyjmujemy do północy 10.10.2013 mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Liczba startujących jest ograniczona do 50 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają zawodnicy występujący na Thai Battle 1. W turnieju mogą startować tylko zawodnicy „A” i „B” klasy (stoczone minimalnie 15 pojedynków w sportach pełno-kontaktowych lub minimalnie 3 lata stażu treningowego). 

Pełny regulamin rozgrywek Pro-Am, regulamin sportowy, artykuł o sędziowaniu w profesjonalnym muaythai na: http://www.muaythai-liga.pl/
 

Wszystkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel. 605 522 758.

Ze sportowym pozdrowieniem
Janusz Janowski i Tomasz Makowski