free templates joomla

Krush.33: Hideaki Yamazaki nokautuje Turnera! Wyniki!

Hideaki YamazakiKolejna kickboxerska gala Krush.33 na zasadach K-1, odbyła się w hali Korakuen Hall w stolicy kraju Tokio w sobotę 21-go września. Podczas imprezy wystąpiła cała japońska czołówka wag półśrednich i lekkich. W głównej walce wieczoru sobotniej gali, było starcie mistrza Krush w kategorii do 63 kg Hideaki Yamazaki (16-2-1) z mistrzem świata ISKA w wadze półśredniej Luke Turnerem (27-4) z Wielkiej Brytanii.

Dumny syn Albionu z klubu Bad Company, nie powalczył sobie długo a mówiąc wprost była to katastrofa na miarę zatopienia pancernika "Hood" lub wręcz "Titanica". Turner spędził całe 28 sekund na japońskim ringu. Wykonał w tym czasie jedno kopnięcie, dostał kontrę prawą ręką i poszedł na deski! Jak na mistrza świata to kompromitacja. Kolejną akcję po liczeniu poprzedziło kopnięcie i kolejna bomba posłała na deski mistrza i taki był koniec walki z japońskim wyrobnikiem, ale nie koniecznie wirtuozem ringu. Yamazaki to typowy rzemieślnik, ale nie odpuszcza nigdy w swoich walkach.

By być jednak obiektywnym, trzeba przyznać, że Japończyk, idzie jak burza ostatnio i po czasach klęsk, jakich doznawał, teraz stał twardym i cennym graczem w wolumenie organizacji Krush. Najcenniejszy jego personalny triumf to zwycięstwo nad Francuzem Thomasem Adamandopoulosem, także były mistrzem świata ISKA i WKN.

Nie lepiej niż Anglikowi poszło kolejnemu mistrzowi świata ISKA. Naoki Terasaki, poległ w starciu z rodakiem Ryu Kajiwarą. Terasaki przegrał zdecydowanie na punkty. Z kolei Minoru Kimura z Fighting Kairoos zafundował ciężki nokaut weteranowi Yuji Takeuchi z Sugawara Dojo. Udany występ zanotował także przegrywający ostatnio Kenta. Był on triumfatorem turnieju Krush, byłym mistrzem NJKF a w styczniu pokonał samego Yoshihiro Sato. Teraz pokonał niejakiego TACA z Triple-y.

Komplet wyników:

65 kg: Hiroya (Try Hard Gym) pokonał Atsushi Ogatę (Ogata Team) przez decyzję 3-0 (30-26, 30-27,30-27)
67 kg: Jun Nakazawa (Wild Seasar Gunma) pokonał Kotetsu (Free) przez KO w 2 rundzie (1:21 min)
60 kg: Fumiya Osawa (Tang Fight Club) pokonał Keisuke Nakamurę (Team Dragon) przez decyzję (30-28 x 3)
58 kg: Otaki Yuta (Nexus Gym) pokonał Yuzo Suzuki (Kyokushin Kaikan) przez decyzję 3-0 po extra 4 rundzie (10-9 x 3)
58 kg: Naoki Ishikawa (Youth School) vs Shota Kobe (Power of Dream/Team AK) - Remis (20-20,20-20,19-19)
67 kg: Kenta (E.S.G) pokonał TACA (Triple-y) przez decyzję 3-0 (30-29,30-29,30-28)
65 kg: Ryu Kajiwara (Team Dragon) pokonał Naoki Terasaki (Beat Booch) przez decyzję 3-0 (28-24,28-24,27-24)
63 kg: Minoru Kimura (Fighting Kairoos/My Gym Way) pokonał Yuji Takeuchi (Sugawara Dojo) przez KO w 2 rundzie (1:07 min)

Main event
64 kg: Hideaki Yamazaki (Team Dragon) pokonał Luke Turnera (Wielka Brytania/Bad Company) przez KO w 1 rundzie (0:28 min)