free templates joomla

Krush.33: Yamazaki vs Turner już w sobotę!

Yamazaki vs TurnerJuż tylko godziny dzielą japońskich fanów Kickboxingu, od gali Krush.33, która odbędzie się w hali Korakuen Hall w stolicy kraju Tokio. Na gali wystąpi cała japońska czołówka wag lekkich i lekkopółśrednich poza zawodnikami, którzy mają zakontraktowane pojedynki w innych organizacjach. Krush to dziś największa i najprężniejsza organizacja Kickboxingu w Japonii. Główną walką wieczoru sobotniej gali, będzie starcie mistrza Krush w kategorii do 63 kg (juniorpółśrednia) Hideaki Yamazaki z mistrzem świata ISKA w wadze półśredniej Luke Turnerem (27-3) z Wielkiej Brytanii. Na

Pojedynek nie jest starciem o pas, który Japończyk zdobył w marcu na gali Krush.27, w walce z Francuzem Thomasem Adamandopoulosem, z uwagi na wyższy limit wagowy w jakim zmierzą się obaj zawodnicy. Na piątkowym ważenie dzieliło ich ledwie 100 gram na korzyść Japończyka. Turner ma za sobą bogata karierę włącznie z tytułem mistrza jednego z mniejszych tajskich stadionów i najważniejszym światowym tytułem ISKA. W październiku ma już zaplanowaną walkę na klubowym evencie Bad Company Show w Leeds w Anglii z Bruno Almeidą.

Yamazaki to typowy rzemieślnik, który przegrywał z lepszymi rywalami. Na Krush.25 znokautował go Gagny Baradji z francuskiego Club CS. Wygrana nad Adamandopoulosem to jego Mount Everest, ale z bojowym Anglikiem wcale nie musi być powtórki. Wynik będzie znany już jutro i warto na niego czekać. Poza nimi dwoma wielką uwagę przykuwa wewnątrz japoński pojedynek Kenty i Taca oraz Yuyi Takeuchi z Minoru Kimurą. Poniżej zestawienie pojedynków:

65 kg: Atsushi Ogata (Ogata Team) vs Hiroya (Try Hard Gym)
67 kg: Jun Nakazawa (Wild Seasar Gunma) vs Kotetsu (Free)
60 kg: Nakamura Keisuke (Team Dragon) vs Fumiya Osawa (Tang Fight Club)
58 kg: Suzuki Yuzo (Kyokushin Kaikan) vs Otaki Yuta (Nexus Gym)
58 kg: Ishikawa Naoki (Youth School) vs Kobe Shota (Power of Dream/Team AK)
67 kg: Kenta (E.S.G) vs TACA (Triple-y)
65 kg: Ryu Kajiwara (Team Dragon) vs Naoki Terasaki (Beat Booch)
63 kg: Yuji Takeuchi (Sugawara dojo) vs Minoru Kimura (Fighting Kairoos/My Gym Way)
64 kg: Hideaki Yamazaki (Team Dragon) vs Luke Turner (Wielka Brytania/Bad Company)