free templates joomla

UFC zawita do Nowej Zelandii w 2015 lub 2016 roku!

UFC Nowa Zelandia Organizacja UFC, która planuje ogólnoświatową ekspansję w 2015 lub 2016 roku zawita również do Nowej Zelandii. Dyrektor Generalny zajmujący się wprowadzaniem UFC do takich krajów jak wspomniana Nowa Zelandia i Australia, Tom Wright, zdradził, że gala UFC może odbyć się w hali Vector Arena w Auckland pod koniec 2015 lub na początku 2016 roku.

"Byłem w Auckland dwa dni temu. Odwiedziłem Vector Arenę, która jest rozpatrywana jako miejsce rozegrania naszej pierwszej gali na terenie Nowej Zelandii. Spotkałem się z przedstawicielami Federacji MMA w Nowej Zelandii i dzięki nim poznałem mentalność tego miasta." - powiedział Wright.

Obecnie w UFC jest trzech zawodników urodzonych w Nowej Zelandii m.in. Mark Hunt, James Te Huna i Dylan Andrews. Według Wright'a jest to znakomity rynek do zorganizowania gali przez UFC.

"Wiemy jak dogodny jest dla nas nowozelandzki rynek. Auckland może być pierwszym miejscem, do którego zawitamy. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, iż staniemy przed tak wielką szansą. Planujemy zorganizować galę w 2015 bądź też 2016 roku. Auckland znajduje się jak najbardziej w orbicie naszych zainteresowań. Mamy Marka Hunta i Jamesa Te Hunę. Obaj urodzili się w Nowej Zelandii i będzie to dodatkową gratką dla kibiców."

Wright zdradził również, że dużo zależy od rządu znajdującego się w stolicy Nowej Zelandii, Wellington. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie to UFC będzie kontynuować swoją ekspansję i objemie zasięgiem kolejny kraj.