free templates joomla

Ben Edwards pokonał Catalina Morosanu na Kings of Kombat 10!

Kings of Kombat 10Kilka ważnych pojedynków Kickboxingu, odbyło się podczas australijskiej edycji gali Kings of Kombat 10, która miała miejsce w dniu 7-go września w hali Springers Leisure Centre w Keysborough. Głównie dotyczy to dwóch walk wieczoru, gdzie w main event znany rumuński bombardier Catalin Morosanu (35-7 21KO), starł się z najlepszym australijskim zawodnikiem wagi ciężkiej Benem Edwardsem (37-8-2 32KO) o pas wagi ciężkiej australijskiej organizacji a w drugim Steve Moxon (33-6-1 21KO) walczył z Białorusinem Yurim Bessmertny'm (33-11-1 16KO). W obu wypadkach zapadły decyzje punktowe.

W pierwszej wspomnianej walce Edwards wygrał niejednogłośnie po bardzo zaciętej batalii. Mimo imponującej ilości nokautów w rekordach obu fighterów, tym razem o werdykcie przesądzili sędziowie dając wygraną dwa do remisu 28-letniemu Australijczykowi, który od sierpnia ma już podpisany kontrakt z dominującą Glory. Pokonanie gwiazdy SuperKombat na pewno podniesie jego notowania i humor, bowiem jest to drugi pokonany przez niego Rumun, po Raulu Catinasie i trzecia wygrana z rzędu po drugim zwycięstwie nad Pawłem Słowińskim.

W wadze średniej Steve Moxon nie miał lekko z Yurim Bessmertnym, dawniej znanym jako Gorbaczow. Białorusin to ścisła światowa czołówka Kickboxingu i kolejny fighter z Europy z jakim przyszło mu się zmierzyć. Po wątpliwej wygranej nad Dzhabarem Askerovem i druzgocącym zwycięstwie nad Turkiem Gökhanem Türkyılmazem przez nokaut teraz zwyciężył jednogłośnie na punkty.