free templates joomla

Cage Warriors 60: czteroosobowy turniej w wadze lekkiej!

Cage Warriors Pas Conora McGregora, ostatniego mistrza Cage Warriors na szali. Do walki o to, jakże cenne, trofeum stanie czterech śmiałków.
Zwycięzca turnieju zostanie nowym mistrzem Cage Warriors. Wspomniany Irlandczyk teraz jest jedną z jaśniejszych postaci w kategorii lekkiej UFC i wielu specjalistów uważa, że w niedalekiej przyszłości może zostać mistrzem tej organizacji. 
Turniej w wadze lekkiej zostanie rozegrany podczas gali Cage Warriors 60, która odbędzie się 5 października 2013 w hali The Forum w Londynie.

W turnieju zobaczymy Szkota, Stevie Raya (12-4), Anglików, Mick Sinclaira (12-3) i Jasona Balla (20-12) oraz słowackiego zawodnika, Ivana Buchingera (23-4). Pary pierwszej rundy nie zostały jeszcze ujawnione. Pojedynki półfinałowe będą trwały po 2x5 minut, plus ewentualna dogrywka. W pojedynku finałowym zobaczymy pojedynek 25 minutowy. Zawodnicy stoczą dwie walki jednego wieczora!

Cage Warriors

Dla Stevie Raya będzie to debiut w organizacji Cage Warriors. Ostatnią walkę stoczył w marcu 2012 roku, gdy uległ przez decyzję Curtowi Warburtonowi. 23-latek będzie najmłodszym zawodnikiem w turnieju na 60-tej gali CW. Kolejny zawodnik to Ivan Buchinger, który w ostatnich sześciu pojedynkach przegrywał tylko raz ze wspomnianym McGregorem. Słowak stanie przed drugą szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa. Oprócz tego w stawce znajduje się zdecydowanie najbardziej doświadczony ze wszystkich zawodników, Mick Sinclair, który tryumfował w ośmiu z dziewięciu ostatnich walk. W ostatniej walce przez TKO pokonał Toma Maguire podczas gali OMMAC 12.

Ostatnim zawodnikiem, którego zobaczymy podczas londyńskiego turnieju jest Jason Ball. Zawodnik AVT Fight Team ostatnio walczył podczs CWFC 54, gdzie przez decyzję przegrał z Buchingerem. Czyżby teraz organizatorzy chcieli ponownie zestawić wspomnianą dwójkę i doprowadzić do rewanżu? Przekonamy się podczas londyńskiej gali Cage Warriors 60.