free templates joomla

Damian Grabowski vs D.J. Linderman na MMA Attack 4?

Damian GrabowskiJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, 30-letni Amerykanin D.J. Linderman (15-5) otrzymał propozycję na walkę wieczoru z polskim zawodnikiem Damianem Grabowskim (18-1) podczas gali MMA Attack 4, która odbędzie się 26 października 2013 roku w trójmiejskiej hali Ergo Arena. Zawodnik z USA walczył już raz w Polsce, gdzie pokonał Michała Kitę, odwiecznego rywala Damiana Grabowskiego w maju br. Na razie warto poczekać czy ta informacja się potwierdzi, bowiem Linderman, otrzymał także propozycję na rewanż z Michałem Kitą w dniu 30-go listopada. Jak wyraźnie widać, zawodnik zza oceanu wyraźnie obrał polski kurs.


Nazywany "Da Protege", amerykański zawodnik ponoć obecnie podpisaną umowę z World Series of Fighting, gdzie także raz już walczył i to może być główna przeszkoda w sfinalizowaniu takiej walki. Z kolei Grabowski także ma zawartą umowę z rosyjską M-1 Global, ale jego udział w MMA Attack jest potwierdzony i walka nie koliduje z występami na rosyjskim rynku.

Poza pokonaniem Kity - Polaka i Amerykanina łączą występy w organizacji Bellator. Grabowski stoczył w niej trzy walki, dwa razy wygrywając a Linderman zaliczył dwa występy raz wygrywając i raz przegrywając. Grabowski w swojej ostatniej walce pokonał silnego Litwina Tadasa Rimkeviciusa na gali M-1 Challenge 38 przed czasem, zaś Amerykanin po raz drugi w karierze Mike Hayesa na punkty, podczas gali War MMA 1.