free templates joomla

Krush.31: Terado i Yamamoto przeciw europejskim kickboxerom!

Krush.31Kolejna kickboxerska gala Krush.31 tym razem trafi do japońskiej Hiroszimy. Impreza odbędzie się w dniu 25-go sierpnia a ozdobią ją dwa międzynarodowe starcia, w których japońscy kickboxerzy zmierzą się z rywalami z Europy. W walce wieczoru o pas mistrza świata wagi koguciej zmierzą się obrońca tytułu Nobuchika Terado z Japonii i Alexandre Prilip z Francji. 33 letni Japończyk ma za sobą bogatą karierę. Był mistrzem organizacji Rise i M-1 specjalizujących się w Muay Thai.

Od czasu jak w 2009 roku znokautował go mistrz Lumpinee, Taj Norasing Luknbanyai, szedł od zwycięstwa do zwycięstwa pokonując m.in. Kierena McAskilla i Andy Howsona z zagranicznych rywali. Niewątpliwie w tym starciu to on będzie faworytem choć specjalizujący się w Kickboxingu Prilip, dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi jak na tę wagę.

W drugim starciu 29 letni Yuya Yamamoto (34-24-1 13 KO) po paśmie porażek, gdzie z pięciu ostatnich walk wygrał tylko raz, spróbuje przerwać pechową passę. Jego rywalem będzie podopieczny Petera Aertsa, Ural Onder pochodzący z Turcji 29-latek. Weteran K-1 MAX jest trudnym rywalem dla każdego zawodnika na świecie a na swoim ringu będzie faworytem starcia z wychowankiem holenderskiej szkoły Kickboxingu. W pozostałych walkach zmierzą się wyłącznie japońscy zawodnicy. Poniżej karta walk:

Main event
55 kg: Nobuchika Terado (Japonia) vs Alexandre Prilip (Francja)

Superfight
70 kg: Yuya Yamamoto (Japonia) vs Onder Ural (Holandia)

Pozostałe
67 kg: Keita Makihira (Haleo Top Team) vs Togashi Kenichiro (Paraestra Hiroshima)
65 kg: Noman (DTS Gym) vs Ito Jungle (Shooto Gym)
61 kg: Kajita Yoshito (Buyuukai) vs Kitai Tomohiro (Team Dragon)
58 kg: Takeshi Watanabe (Booch Beat) vs Thaicharn (Versus Gym)
60 kg: Daiki Tsunori (Buyuukai) vs Shota Hayashi (Team Dragon)
78 kg: Fujita Tomoya (Kohiruimaki Dojo) vs Fijii Shota (Team Wisteria)
67 kg: Kondo Taisei (Taiseikaikan) vs Murata Yasuyuki (Studio-K)
58 kg: Taniguchi Ken (SPirit) vs Sho-ya (Team Dragon)
60 kg: Nishikawa Shoki (Okayama Gym) vs Hayashi Kenta (Team Dragon)