free templates joomla

Yasuhiro Kido i Lee Sung Hyun w turnieju K-1 World MAX Final 16!

Yasuhiro Kido Lee Sung HyunNajwiększa do niedawna organizacja Kickboxingu, K-1 Global poinformowała o kolejnych nowych nazwiskach zawodników, jacy wezmą udział w gali K-1 World MAX Final 16, która ma odbyć się w hali Palma Arena w miejscowości Mallorca w Hiszpanii w dniu 14-go września. Na pierwszy rzut w ośmioosobowym turnieju awizowani są dwaj zawodnicy z Azji Yasuhiro Kido (33-14-1) z Japonii i Koreańczyk Lee Sung Hyun (45-7-1).

30-letni Kido to uczestnik japońskich zmagań K-1 MAX i triumfator w 2008 roku K-1 World MAX Japan Tournament. Jest też mistrzem Krush wagi średniej. 22 letni "The Korean Monster" to z kolei triumfator japońskiej rywalizacji Rise w wadze lekkiej i zwycięzca K-1 Korea MAX 2013 gdzie pokonał w finale Taja Pongthonga Jetsada a wcześniej Japończyka Shing Garyu i Zheng Zhao Yu z Chin. Koreańczyk przegrał dwa ostanie pojedynki w tym z Yoshihiro Sato na Glory 8 i z Yasuomi Soda na Rise 94.

Na razie nie jest jasne czy ktoś z dotychczas przewidzianych zawodników nie zrezygnuje udziału w gali. Nieoficjalnie wiemy, iż organizacja ma zaległości z płatnościami dla kilku zawodników i zanim turniej w Hiszpanii wystartuje, chcą oni mieć te kwestie uregulowane. Wiadomo nam, iż dotyczy to przynajmniej jednego z wielkich nazwisk K-1 MAX. W poza turniejowych bojach wystąpią Hiszpanie Salvador Guerrero, Cristian Barrionuevo. Prawdopodobnie zaś w turnieju zobaczymy Maximo Suareza i "Czarną Panterę" czyli Elama Ngora. Gala odbędzie się na malowniczej wyspie Majorka a na K-1 World MAX Final 16 wystąpią zawodnicy, którzy przeszli przez K-1 World Qualifying Tour. Poniżej lista uczestników:

Turniej K-1 World MAX Final 16
Andy Souwer (Holandia)
Mike Zambidis (Grecja)
Abraham Roqueñi (Hiszpania)
David Calvo (Portugalia)
Shane Campbell (Kanada)
Joey Pagliuso (USA)
Wallace Lopez (Brazylia)
Yasuhiro Kido (Japonia)
Lee Sung Hyun (Korea)
Maximo Suarez (Hiszpania)
Elam Ngor (Hiszpania)

Walka eliminacyjna K-1 World GP Final 16
Damian Garcia (Hiszpania) vs Frank Munoz (Hiszpania)

Superfight
61,5 kg: Salvador Guerrero (Hiszpania) vs Cristian Barrionuevo (Hiszpania)