free templates joomla

Paul Daley podpisuje kontrakt z organizacją BAMMA na 3 walki!

Paul Daley Po krótkim czasie bez pracy i wyrzuceniu z organizacji Bellator FC, Paul Daley (33-12-2) podpisał kontrakt z organizacją BAMMA.  Brytyjczyk podpisał roczną umowę z organizacją obejmującą 3 walki, a informację o podpisaniu kontraktu zdradził Wad Alameddine, będący managerem zawodnika.

Nie wiadomo, kiedy miałby nastąpić debiut zawodnika. Kolejna gala, czyli BAMMA 13 odbędzie się 14 września 2013 w Birmingham. Pewne jest natomiast to, iż kolejną walką Brytyjczyka będzie starcie podczas listopadowej gali Legend FC, która odbędzie się w Rosji.

"Teraz chcę się skupić na mojej listopadowej walce, ale oczekuję, że uda mi się wystąpić w BAMMA do końca tego roku. Być może w grudniu na hali U.K Arena." - zdradził Daley na swoim facebookowym profilu.

Paul Daley walczył dwa razy w organizacji BAMMA w 2011 roku. Wtedy pokonał Yuya Shirai i Jordana Radeva.

W tym miesiącu amerykańska organizacja Bellator skreśliła Daleya z listy zawodników kontraktowych. Powodem było wszczęcie postępowania przeciwko zawodnikowi w sprawie bójki, do której doszło na terenie Wielkiej Brytaniii w grudniu ubiegłego roku. Organizacja miała mu za złe, że w związku z tym nie wystąpił podczas 8-go sezonu turnieju w wadze półśredniej. Sam Daley wielokrotnie mówił o tym, że chciałby wrócić do UFC, z którego został wyrzucony po porażce z Joshem Koscheciem na UFC 113.

Pomimo ostatnich problemów z prawem, Daley radzi sobie wybornie w oktagonie. Wygrał ostatnie cztery walki, w tym jedną w organizacji Bellator FC.

"Szczerze mówiąc, jestem zawiedziony, że Paul musiał opuścić Bellatora. Pomimo okoliczności BAMMA jest jedną z najlepszych organizacji na świecie. Mam nadzieję, że znajdzie tu swoje miejsce. To świetne miejsce. Oni zamierzają pokazywać galę w TV. Co więcej gale będą pokazywane w USA i na całym świecie. Mam nadzieję, że podjęliśmy trafną decyzję. Mamy też nadzieję, że ten kontrakt pomoże Paulowi w podróżowaniu po całej kuli ziemskiej."