free templates joomla

Sara McMann wypada z UFC Fight Night 27! Poszukiwania przeciwniczki dla Sarah Kaufman!

Sara McMannZawodniczka UFC w wadze koguciej, Sara McMann (7-0 MMA, 1-0 UFC) była zmuszona do wycofania się z walki na UFC Fight Night 27. Organizacja rozpoczęła poszukiwania nowej przeciwniczki dla Sarah Kaufman (16-2 MMA, 0-0 UFC). Nie są wiadome powody wycofania się z pojedynku przez McMann.

UFC Fight Night 27 odbędzie się 28 sierpnia w hali Bankers Life Fieldhouse mieszczącej się w  Indianapolis. Pojedynek kobiet, pomiędzy  McMann i Kaufman miał być częścią głównej karty walk.

McMann udanie zadebiutowała w UFC podczas kwietniowego UFC 159, nokautując w pierwszej rundzie Shielę Gaff. Wygrana ta była siódmym zwycięskim pojedynkiem w jej zawodowej karierze. Srebrna medalistka IO w zapasach podpisała w 2012 roku kontrakt ze Strikeforce, które później zostało wchłonięte przez UFC.

Przed UFC McMann walczyła dla Invicta FC, gdzie stoczyła pojedynek z Szanyą Beslar. Walka ta dawała jej kwalifikację do starcia o tytuł, do którego jednak nie doszło, gdyż zawodniczka wybrała karierę w największej organizacji MMA.

Kaufman, zanim związała się z UFC, również walczyła w Invicta. W debiucie w tej kobiecej organizacji MMA pokonała Leslie Smith przez niejednogłośną decyzję. Posiadaczka brązowego pasa w BJJ w zawodowej karierze doznała dwóch porażek.

Pierwszą porażkę w swojej karierze Kaufman poniosła w wace z Marloes Coenen na gali Strikeforce w październiku 2010 roku. Walczyła wówczas w obronie pasa, który zdobyła w lutym 2010 roku na gali Strikeforce - Challengers 6 pokonując Takayo Hashi i który utraciła po porażce z Coenen.

Druga, i ostatnia jak na razie, przegrana w jej karierze była dziełem obecnej mistrzyni UFC, Rondy Rousey. Obie panie zmierzyły się podczas gali Strikeforce - Rousey vs Kaufman w sierpniu 2012 roku.


Karta walk gali UFC Fight Night 27 na tą chwilę prezentuje się następująco:

Carlos Condit vs. Martin Kampmann
Donald Cerrone vs. Rafael dos Anjos
Kelvin Gastelum vs. Brian Melancon
Sarah Kaufman vs. TBA
Court McGee vs. Robert Whittaker
Robert McDaniel vs. Brad Tavares
Takeya Mizugaki vs. Erik Perez
Justin Edwards vs. Brandon Thatch
Darren Elkins vs. Hatsu Hioki
James Head vs. Jason High
Ben Alloway vs. Zak Cummings
Papy Abedi vs. Dylan Andrews
Roger Bowling vs. Abel Trujillo