free templates joomla

Total Carnege II: Steve McKinnon vs Nathan Corbett!

Steve McKinon vs Nathan CorbettJuż 1-go września na australijskim rynku Muay Thai i K-1 dojdzie do wielce interesującego pojedynku mistrza świata WBC Muay Thai Steve McKinnona (42-4, 29 KO) mieszkającego w Sydney i jego rodaka z Gold Coast czyli słynnego Nathana Corbetta (53-2-2 42 KO). Pojedynek odbędzie się podczas gali Total Carnage II właśnie w rodzinnym Gold Coast, w Queensland w Australii.
35 letni Steve “The Smashing Machine” McKinnon jest szcześciokrotnym mistrzem świata Muay Thai. Trenuje w Bulldog Gym w dzielnicy Castle Hill, w Sydney. Pas mistrza WBC dzierży już 4 lata. Walczył w Tajlandii, Chinach, USA wszędzie odnosząc zwycięstwa. W 2006 roku spotkał się z Corbettem i walka została zatrzymana przez lekarza i Steve przegrał pojedynek. Głównie walczy on w wadze cruiser (95,4 kg), ale pokonywał także zawodników wagi ciężkiej jak Paweł Słowiński, Ramazan Ramazanow, Ashwin Balrak czy Thor Hopman.

"Carnege" Corbett jest młodszy o 3 lata od rywala, ale dziś jest oceniany jako najlepszy australijski zawodnik Muay Thai a w dziedzinie sławy może rywalizować tylko z Johnem Wayne Parrem. Do historii przeszła m.in. jego walka z Tyronem Spongiem, gdy znokautował Holendra dwukrotnie podczas walki, raz regulaminowo a drugi raz przez błąd sędziego. Ta walka została unieważniona, ale fani szczególnie australijscy wiedzą do dziś kto w niej był zwycięzcą a Spong niegdy już nie chciał rewanżu. Ostatnio Australijczyk gromił wszystkich rywali z Europy. Marc Adrian, Tomas Hron, Pavel Zhuravlov czy nasz Piotr Lepich szybko zapoznawali się z siłą pięści, kopnięć i uderzeń łokciami z których słynie. Czy ponownie przekona się o tym Steve będziemy wiedzieć już po 1 września.