free templates joomla

UFC 165: Francis Carmont vs. Constantinos Philippou w Toronto!

Francis CarmontFrancuski zawodnik MMA, Francis Carmont (21-7 MMA, 5-0 UFC), który od dziesięciu walk jest niepokonany, w swojej kolejnej walce w UFC zmierzy się z Cypryjczykiem, Constantinosem Philippou (12-2 MMA, 5-1 UFC). Do starcia w wadze średniej dojdzie podczas gali UFC 165.

Gala UFC 165 odbędzie się 21 września w Air Canada Centre w Toronto. Francis Carmont to zawodnik klubu Tristar Gym w Montrealu. Jak na razie wygrał wszystkie pięć walk w amerykańskiej organizacji UFC. W kwietniu pokonał Lorenza Larkina przez jednogłośną decyzję, ale po pojedynku pojawiło się wiele kontrowersji odnośnie ostatecznego werdyktu. Wcześniej wygrał walkę z Tomem Lawlerem przez niejednogłośną decyzję.

Constantinos Philippou wygrał pięć ostatnich walk. W swoim ostatnim występie znokautował Tima Boetscha. Walkę z Amerykaninem wziął w zastępstwie za swojego kolegę klubowego, Chrisa Weidmana, obecnego mistrza UFC w kategorii średniej. W kolejnej walce miał zmierzyć się z byłym mistrzem Strikeforce i wirtuozem BJJ, Ronaldem Souza podczas zeszłotygodniowego UFC on FX 8, ale kontuzja nie pozwoliła mu na kontynuację przygotowań do walki. Miejmy nadzieję, że tym razem kontuzje nie przeszkodzą mu w kolejnym występie w oktagonie UFC.Constantinos Philippou