free templates joomla

Piotr Hallmann w UFC - rywalem Francisco Trinaldo na UFC Fight Night 28!

Trinaldo Piotr Hallmann25-letni polski zawodnik MMA Piotr Hallmann (13-1 MMA, 0-0 UFC) podpisał umowę z największą światową organizacją MMA, jaką jest amerykańska UFC i stoczy pierwszą walkę na gali UFC Fight Night 28 "Texeira vs Bader", która odbędzie się w dniu 4-go września w Belo Horizonte w Brazylii. Rywalem Polaka będzie 34-letni Brazylijczyk Francisco Trinaldo (13-2 MMA, 3-1 UFC) o przydomku "Massaranduba". Informację podał brazylijski portal combate.com, związany z brazylijską Globo TV i współpracujący z organizacją UFC.

Hallmann to wychowanek jednego z prekursorów polskiego MMA Grzegorza Jakubowskiego, prowadzącego klub Mighty Bulls w Gdyni. Jest mistrzem słoweńskiej organizacji WFC po zdobyciu pasa w grudniu 2012 w walce z Czarnogórcem Vaso Bakocevicem na gali WFC 17. Nasz zawodnik to jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii lekkiej. Polski fighter ostatni pojedynek stoczył na gali MMA Attack 3 pokonując Fina Juha-Pekka Vanikainena, w kwietniu br. Jesienią miał walczyć z japońskim weteranem Sengoku, Kazunori Yokotą. Szczęśliwie dla naszego zawodnika, stoczy on walkę w największej światowej organizacji MMA i jest drugim po Danielu Omielańczuku zawodnikiem z nad Wisły, jaki będzie dla niej walczył.

Trinaldo wykuwał swoje zawodowe szlify, głównie na słynnych brazylijskich galach Jungle Fight i Bitetti Combat. W UFC wygrał trzy walki i tylko raz pokonał go tylko jego rodak Gleison Tibeau. w styczniu 2013 stoczył w UFC ostatnią walkę, zmuszając do poddania Amerykanina C.J. Keitha. Jest zawodnikiem Evolucao Thai i uczestnikiem programu TUF Brasil.