free templates joomla

Freddie Roach: Silva lubi się wygłupiać i dostał!

RoachJeden z najbardziej znanych trenerów bokserskich, Freddie Roach po raz kolejny zabrał głos w sprawie wydarzeń w UFC. Trener kilku zawodników MMA ocenia ostatnią walkę Andersona Silvy i mówi o potemcjalnej walce Brazylijczyka z kanadyjskim championem dywizji półśredniej, Georgesem St Pierre:

"Całą sprawa polega na tym, że Anderson Silva lubi się wygłupiać i po prostu dał się trafić dwoma mocnymi ciosami. Drugi z nich był wystarczająco silny, by rzucić go na deski i Weidman skończył walkę. To zabawne, ponieważ GSP powiedział mi, że Silva przegra tę walkę. Georges powiedział mi, że Weidman jest o wiele lepszy niż może się wydawać."

Oczywiście nie mogło się obyć bez pytania o potencjalną walkę Andersona Silvy z kanadyjskim mistrzem dywizji półśredniej, Georgesem St Pierre. Roach uważa, że porażki w MMA mogą być badzo szybko wybaczane, jeśli szybko daje się fanom wymarzoną walkę:

"Wiele się mówiło o superwalce Andersona Silvy z Georgesem, ale ostatnia porażka 'Pająka'trochę zniweczyła te plany. Sprawa wygląda tak, że Anderson dostanie rewanż i ma szansę się odkupić. To jest różnica między UFC i boksem. W boksie jakd m przegrasz walkę, to jesteś skończony. Przegrywając w MMA możesz się odkuć, bo w tym sporcie jeden błąd sprawia, że przegrywasz wygraną walkę."