free templates joomla

Cage Warriors 57 z Chlewickim i Wrzoskiem na żywo w SportKlubie!

Łukasz ChlewickiJuż w najbliższą sobotę, 20 licpa, na gali Cage Warriors 57, która odbędzie się na hali "Echo Arena" w Liverpoolu, w Anglii, stoczą swoje walki dwaj polscy zawodnicy, Łukasz Chlewicki (10-2-1) i Marcin Wrzosek (6-1).

Wcześniej pisalismy o walce:  Paul Daley vs. Łukasz Chlewicki na Cage Warriors 57

Transmisję z gali Cage Warriors 57 będzie można obejrześ na żywo na kanale SportKlub, 20 lipca od godziny 22:00.

W jednej z najważniejszych walk wieczoru zobaczymy Łukasza Chlewickiego. Polak zmierzy się z doświadczonym Paulem Daley’em (32-12-2) i nie będzie faworytem pojedynku. Walczący przed rodzimą publicznością Anglik to weteran ringów MMA.
W wieku 30 lat ma już na koncie czterdzieści cztery pojedynki, w których odniósł aż trzydzieści dwa zwycięstwa. Jego wygranymi kończyły się trzy ostatnie starcia – z Rodrigo Ribeiro, Patrickiem Valleem i Rudym Bearsem. Każde z nich Daley odnosił przed czasem.

Drugim z Polaków, którego zobaczymy na Cage Warriors 57, będzie Marcin wrzosek, który zmierzy się z Chrisem Fishgoldem (8-0). Polak nie będzie jednak faworytem tego starcia. Z siedmiu zawodowych pojedynków przegrał on tylko jeden, w listopadzie ubiegłego roku z Nadem Narimanim. W dwóch swoich ostatnich walkach odniósł zwycięstwo, pokonując obu przeciwników w pierwszej rundzie.
Jego przeciwnik, Chris Fishgold może się jednak pochwalić jeszcze lepszymi wynikami. Osiem zawodowych pojedynków, które stoczył, zakończyło się jego zwycięstwem, a siedem z nich wygrał przed czasem.

Na gali w Echo Arenie równie ciekawie zapowiadają się starcia Aldrica Cassaty z Dannym Robertsem i Ronniego Manna z Jose Luisem Zapaterem.

Poniżej zapowiedź wideo gali.