free templates joomla

Robert Drysdale nie zadebiutuje w oktagonie na UFC 163!

Robert DrysdaleRobert Drysdale będzie musiał wycofać się z walki z Ednaldo Oliveirą na UFC 163 z powodu zakażenia gronkowcem. Informacja taka została opublikowana przez Las Vegas Review.

Drysdale jest jednym z najbardziej utytułowanych grapplerów świata, złotym medalistą Mistrzostw Świata Jiu-Jitsu.

W MMA Drysdale walczy od 2010 roku i ma obecnie w swoim dorobku 6 zwycięstw i ani jednej porażki. Jego bazą jest oczywiście świetny grappling, o czym świadczą zwycięstwa, z których wszystkie zostały odniesione przez poddanie przeciwnika i to w dodatku w pierwszej rundzie. Najwięcej czasu, bo aż 2 minuty i 6 sekund potrzebował by poddać w 2010 roku Claya Davidsona.
W ostatniej stoczonej walce w kwietniu 2013 roku pokonał D.J. Lindermana, tego samego, który miesiąc później wygrał z Michałem Kitą na Fighters Arena 8.

Szefostwo UFC nie wydało jeszcze oświadczenia, czy dla Ednaldo Oliveiry zostanie przedstawiony nowy przeciwnik, czy też pojedynek całkowicie wypadnie z karty walk gali UFC 163, która odbędzie się 3 sierpnia 2013 w HSBC Arena w Rio de Janeiro, gdzie w walce wieczoru zobaczymy mistrza UFC wagi piórkowej, Jose Aldo, który będzie bronić pasa w starciu z "Koreańskim Zombie" Chan Sung Jung.