free templates joomla

ProFC 50: jubileuszowa gala z udziałem Alexandra Emelianenko!

PROFC 50Jubileuszowa gala drugiej co do wielkości rosyjskiej organizacji MMA ProFC 50, odbędzie się 25 sierpnia w Pałacu Sport w Rostowie nad Donem w Rosji. Jubileusz zobowiązuje i podczas gali pojawi się wiele gwiazd MMA z nie tylko rosyjskiego rynku. Jako najważniejszą atrakcję fani zobaczą lubianego w Rosji, Alexandera Emelianenko (23-6), który po raz drugi po przerwie w jej wystąpi w jej szeregach. Kontrowersyjny rosyjski zawodnik czeka na nazwisko swojego rywala, które zostanie wkrótce ogłoszone.

Podczas gali widzowie zobaczą także mistrza wagi lekkiej, 25-cio letniego Davida Khachatryana (12-2), który zmierzy się z brazylijskim zawodnikiem rosyjskiego pochodzenia Dimitrym Zebroskim (10-5). Brazylijczyk wystąpił już na gali ProFC 49, pokonując niezłego Igora Egorova (6-2) a warto wiedzieć, że Zebroski jest także uczestnikiem słynnych brazylijskich gal Jungle Fight. Kolejne ciekawe nazwisko to Boris Miroshnichenko (10-5), który pokonał na ProFC 43 naszego Kamila Szymuszowskiego.

Kobiece MMA reprezentować będzie Milana Dudieva (8-2). Rosjanko pokonała niegdyś Sheilę Gaff występującą w UFC, ale w ostatniej walce do poddania zmusiła ją 21 letnia Brazylijka Jessica Andrade (9-1). Na pewno licząca 24 lata Rosjanka, będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i być może zmierzy się z jakąś klasową rywalką. Jej nazwisko także jeszcze nie jest znane. Poniżej wstępna karat walk:

Wstępna karta
1. + 93 kg: Daniel Arepyev (Rosja) vs Magomed Vakhaev (Rosja)
2. 84 kg: Alexey Efremov (Rosja) vs TBA
3. 70 kg: Kanunnikov Vladimir (Rosja) vs TBA

Półfinały Grand Prix 2013
4. 93 kg: Steven Cnudde (Belgia) vs Islam Dzadziev (Kazachstan)
5. 84 kg: Pavel Pokatilov (Mołdawia) vs Shamil Abdulhalikov (Rosja)

Grand Prix Finals 2013
6. 70 kg: Milan Zerjal (USA) vs Aleksander Vinogradov (Rosja)
7. 77 kg: Dmitry Kromm (Rosja) vs Yuri Izotov (Rosja)

Superfight
8. 72 kg: David Khachatryan (Armenia) vs Dimitry Zebroski (Brazylia)
9. 84 kg: Boris Miroshnichenko (Białoruś) vs TBA
10. +93 kg: Alexander Emelianenko (Rosja) vs TBA
11. 62 kg: Milana Dudieva (Rosja) vs TBA