free templates joomla

Liam Harrison, Paul Karpowicz i czołówka brytyjskiego Muay Thai na gali The Main Event 2013!

The Main Event 2013Czołówka brytyjskiego Muay Thai weźmie udział w świetnie zapowiadającej się gali The Main Event 2013, która będzie mieć miejsce w dniu 2-go listopada w Manchesterze w Anglii. W walce wieczoru wystąpi legenda brytyjskiego tajskiego boksu, Liam Harrison (72-16-2), który zmierzy się z uczestnikiem wielu światowych gal jak Thai Fight, Yokkao Extreme czy Siam Warriors, Francuzem Houcine Bennoui (37-10).

Warto przypomnieć, iż Harrison to pogromca Andreia Kulebina z 2012 roku i choć ostatnie trzy walki przegrał to były to wielkie nazwiska jak Saenchai, Mosab Amrani czy Masaaki Noiri. Francuz także przegrał z Saenchai, ale potrafił wygrać z cenionym Tajem Singmanee Kaewsamritem w dwumeczu. Co więcej, raz wygrał z nim we Francji a w Anglii został oszukany na werdykcie stąd zarządzono rewanż, który już bezapelacyjnie należał do Francuza.

Drugim angielskim uczestnikiem gali jest Paul Karpowicz, z Manchesteru, który zmierzy się z Włochem Angelo Campolim. Mający polskie korzenie fighter, występował nawet w USA pod polską flagą gdzie pokonał Taja Coke Chunhawata na gali Muay Thai in America “In Honor of the King” w Los Angeles. Karpowicz walczył o pas mistrza świata WBC Muay Thai z Tatsuyą Yamato w 2012 roku, przegrywając nieznacznie na punkty. Występował także na znanych galach takich jak Siam Warriors czy Joureney Fight Series. Campoli ma bardzo dobrą markę nie tylko we Włoszech, gdzie walczył na galach Yokkao Extreme i Fight Code, ale także w Anglii, gdzie bił się z Liamem Harrisonem. Na pewno włoski "Daiabeł" z Karpowiczem stoczy porywający pojedynek i kibice już dziś winni oczekiwać wielkich emocji. Poniżej karta walk gali:

65 kg: Liam Harrison (Bad Company, Leeds) vs Houcine Bennoui (Team Nasser, Francja)
62 kg: Paul Karpowicz (2Technical, Manchester) vs Angelo 'Devilman' Campoli (Włochy)
61,5 kg: Panicos Yusuf (Superpetch/All Powers) vs Christopher Shaw (OB's Muay Thai, Szkocja)
84 kg: Lyndon Knowles (Minotaurs, Londyn) vs Jamie Bates (MASAC, Co. Durham)
56,5 kg: Andy Howson (New Black Widow Gym) vs Aaron O'Callaghan (Siam Warriors, Irlandia)
66,6 kg: Danny Horton (Majestic, Wigan) vs Luke Lachar (Kiatphontip, Leeds)
67 kg: Mark Skeer (Salford Muay Thai) vs David Tieu (Team Tieu, Londyn)
62,5kg: Andrew Lofthouse (Evolve, Manchester) vs Lucien Alleyne (Black Widow, Birmingham)
84 kg: Christian Di Paolo (Sor Chang Kow, Sheffield) vs Jamie Bates (MASAC, Co. Durham)