free templates joomla

Józef Warchoł chce walki z Kamilem Bazelakiem na PLMMA!

Józef WarchołJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć 49 letni weteran Karate Kyokushin i Kickboxingu, Józef Warchoł z Koszalina wystąpi podczas jednej z gal Profesjonalnej Ligi MMA i stoczy pojedynek na zasadach MMA. Jedna z legend polskich Sportów Walki i niezwykle utytułowany fighter już od dłuższego czasu sygnalizował chęć występu i konfrontacji z młodszymi i bardziej medialnie udzielającymi się rywalami. Podczas ostatniego wywiadu po gali PLMMA 16 w rodzinnym Koszalinie, wspomniał o wcześniejszych rozmowach z jednym z współwłaścicieli KSW i odrzuceniu jego oferty ze względu na wiek.

Na razie wiadmo, iż Warchoł chciałby się zmierzyć z kimś z trójki znanych postaci: Kamil Bazelak, Dawid Ozdoba a nawet sam Mariusz Pudzianowski, któremu Koszalinianin już rzucał wyzwanie. Taką informację przekazał nam Mirosław Okniński twórca Profesjonalnej Ligi MMA. Realnie rzecz biorąc - dwaj ostatni z wymienionych, związani są z MMA Attack i KSW, zatem szanse na takie pojedynki są niemal równe zeru.

Na placu boju pozostałby więc Kamil Bazelak, który deklarował chęć kontynuowania walk w MMA po nieudanej przygodzie z KSW. Na dodatek wiadmo, iż Bazelak trenuje przez cały czas. Wcześniej trenujący także Karate, strongman walczył na zasadach K-1. Zasadniczą kwestią jest - czy zechce podjąć rękawicę i wyjść naprzeciw legendy polskiego Karate i Kickboxingu? Będziemy informować o tej sprawie naszych czytelników.