free templates joomla

"Droga" - program przedstawiający drogę zawodników Wełna Team do sportów walki!

Droga Prezentujemy pilotażowy odcinek programu "Droga", który ma się pojawić po wakacjach w jednej z ogólnopolskich telewizji. W której? To jeszcze nie zostało podane.

Zgodnie z przesłaną do naszej redakcji informacją prasową cykl programów, zrealizowanych przez firmę Flesz we współpracy z Arkadiuszem Wełną, będzie przedstawiał w każdym kolejnym odcinku utytułowanych zawodników "Wełna Team", którzy zanim doszli do zawodowych tytułów mistrzowskich MMA, Muay Thai, czy K-1, zetknęli się ze światem przestępczym.

“Program “Droga” to program, w którym starać się będziemy przedstawić kontrast pomiędzy światem przestępczym, a światem sportu będącym w tym wypadku drogą wyjścia, a zarazem alternatywą dla wszelkiego rodzaju patologii. To program, w którym przedstawiamy sporty walki jako sposób wyładowania swojej agresji, a jednocześnie odnalezienie swoich wartości." - stwierdził Krzysztof Gorzkiewicz, pomysłodawca programu.

Czy pomysł na tematykę i formułę programu jest rzeczywiście trafiony? Może warto byłoby rozmawiać także z zawodnikami z innych klubów w różnych miejscach Polski? To muszą już ocenić sami widzowie.
Zapraszamy do obejrzenia odcinka pilotażowego!