free templates joomla

Krush.30: Urabe vs Itabashi i Kido vs Yamauchi w walkach o pasy!

Yu YamauchiW dniu 11-go sierpnia w tokijskiej Korakuen Hall w stolicy Japonii, bedzie miała miejsce kolejna gala Kickboxingu, Krush.30. Krush to dziś największa japońska organizacja Kickboxingu, która odziedziczyła schedę po K-1 MAX. Organizatorzy już podali pierwsze nazwiska zawodników jacy wezmą udział w sierpniowych zmaganiach. I tak w wadze lekkiej aktualny mistrz organizacji Hiroshi Urabe z Team Dragon, zmierzy się ze swoim imiennikiem Hiroshi Itabashim. Z kolei w formule K-1 MAX czyli wadze do 70 kilogramów, wystąpi także aktualny mistrz Yasuhiro Kido a pretendentem 35 letni Yamauchi Yu taro z Haleo Top Team.

Itabashi staje pierwszy raz przed szansą zdobycia pasa, zaś Urabe bronić go będzie po raz czwarty. Yamauchi (na zdjęciu) zasłużył na pozycję pretendenta po pokonaniu Kenta w finale turnieju Krush-70 kg. Dla Kido będzie to pierwsza obrona pasa. Jeśli obroni go najprawdopodobniej spotka się na jesieni ze swoim odwiecznym rywalem Yashuhiro Sato, który będzie brał udział w gali Krush.31 na początku września, co ogłoszono w dniu wczorajszym. Jednak Kido musi go obronić pas a to łatwe nie będzie, bo weteran Yamauchi pokazał, że nie jest chłopcem do bicia. W marcu znokautował na gali Krush.27, bojowego Hiroki Nakajimę.

Ponadto, pierwszy do karty walk gali awizowano mistrza Krush w wadze superpiórkowej (58 kg). Na razie nie podano nazwiska rywala dla niego. Poniżej pierwsze zestawienia walk sierpniowego eventu.

60 kg: Urabe Hiroshi (Team Dragon) vs Itabashi Hiroshi (Shibuya Scramble)
70 kg: Yasuhiro Kido (Taniyama Gym) Yutaro Yamauchi (Haleo Top Team/Power of Dream)
58 kg: Takeru (Team Dragon) vs TBA