free templates joomla

UFC 164: Pascal Krauss vs. Hyun Gyu Lim w karcie walk!

UFC 164 Krauss vs LimKarta walk gali UFC 164, która odbędzie się 31 sierpnia w Milwaukee, w hali Bradley Center, zaczyna się powoli klarować. Niemiecki zawodnik, Pascal Krauss (11-1 MMA, 2-1 UFC) zmierzy się z Hyunem Gyu Limem (11-3-1 MMA, 1-0 UFC).
Kierownictwo UFC oficjalnie potwierdziło tą informację.
Starcie to będzie częścią karty wstępnej. W walce wieczoru gali zobaczymy starcie Henderson vs. T.J. Grant, a stawką tego pojedynku będzie pas w wadze lekkiej.

Pascal Krauss zadebiotował w UFC podczas gali podczas UFC 122 w listopadzie 2010 roku w Niemczech. Otrzymał wówczas nagrodę za walkę wieczoru wraz z Markiem Scanlonem. Po szesnastu miesiącach przerwy wrócił do okatagonu i na UFC on FOX 3 przegrał przez decyzję z Johnem Hathaway'em. W styczniu bieżącego roku wygrał po raz drugi w UFC poczas gali UFC on FOX 6 w Chicago, gdzie tryumfował nad Mike'm Stumpfem.

Hyun Gyu Lim zadebiutował w UFC podczas gali UFC on FUEL TV 8 w marcu 2013 roku, na której wygrał z Marcelo Guimaraesem w drugiej rundzie, przez nokaut. Koreańczyk wygrał sześć ostatnich pojedynków, wszystkie w pierwszej rundzie.
Wcześniej walczył dwukrotnie na terenie USA. Ostatni raz w 2009 roku, kiedy wystąpił na M-1 Challenge w Waszyngtonie. Został wówczas pokonany przez Dmitry'ego Samoilova przez jednogłośną decyzję, a przegrana ta była jego ostanią porażką, po której odniósł sześć kolejnych zwycięstw.

Karta walk gali UFC 164 przedstawia się obecnie następująco:
 
Walka o pas UFC w wadze lekkiej
    Benson Henderson vs. T.J. Grant

*  Josh Barnett vs. Frank Mir
*  Clay Guida vs. Chad Mendes
*  Erik Koch vs. Dustin Poirier
*  Ben Rothwell vs. Brandon Vera
*  Chico Camus vs. Kyung Ho Kang
*  Nikita Krylov vs. Soa Palelei
*  Tim Elliott vs. Louis Gaudinot
*  Derek Brunson vs. Yoel Romero
*  Magnus Cedenblad vs. Jared Hamman
*  Pascal Krauss vs. Hyun Gyu Lim