free templates joomla

Aleksander Emelianenko vs Jose Rodrigo Guelke na ProFC 49!

Emeliananko vs GuelkeRosyjski zawodnik MMA Aleksander Emelianenko (22-6) ma już rywala na następną swoją walkę, którą stoczy już 4-go lipca podczas gali ProFC 49: Resurrection. Impreza będzie mieć miejsce w stolicy Rosji, Moskwie. Jego przeciwnikiem ma być być 27 letni Brazylijczyk Jose Rodrigo Guelke (15-9) o pseudonimie "Dragao", który występuje w wadze półciężkiej i przegrał cztery ostatnie pojedynki.
Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzić kontrkandydaturą miał być polski zawodnik Michał Andryszak (9-3). Niestety Emelianenko i organizatorzy zdecydowali się na propozycję walki z Brazylijczykiem. Być może Polakowi dane będzie jednak spotkać się z Rosjaninem na kolejnej gali ProFC.

Emelianenko, wystąpił ostatnio na gali Legend Fighting Show, gdzie zdołał pokonać Boba Sappa. Wcześniej pokonał go Jeff Monson w organizacji M-1 Global. Wywodzący się z Sambo zawodnik, odszedł z i związał się konkurencyjnymi podmiotami na rosyjskim rynku. Przed Monsonem wygrał z Konstatntinem Gluhovem w M-1 Global i pokazuje to skalę jego talentu.