free templates joomla

Bellator 75: zestawienie turnieju wagi ciężkiej!

BellatorOrganizacja Bellator szykuje się już intensywnie do sezonu jesiennego. Siódmy sezon organizacji otworzy gala Bellator 75, która będzie mieć miejsce w hali The Venue at Horseshoe Casino w Hammond w stanie Indiana. Terminem imprezy jest 5 października a głównym wydarzeniem ruszający turniej wagi ciężkiej. Organizacja na oficjalnej stronie już podała wstępne zestawienie dwóch par.

I tak w pierwszej parze odwieczni rywale i finaliści turnieju, Eric Prindle (7-2 MMA, 3-1 BFC) i Thiago Santos (10-1 MMA, 2-0 BFC) będą w końcu mieli okazję być może wreszcie się zetrzeć, chociaż nając historię ich dotychczasowych spotkań i przedziwnych zdarzeń może nie być to takie oczywiste i Bjorn Rebney szef BFC sporo ryzykuje choćby z uwagi na to, że Santos miewał problemy z uzyskaniem limitu ...wagi ciężkiej. Innym zagrożeniem dla turnieju jest fighter z mocnymi perypetiami osobistymi czyli Brett Rogers (12-4 MMA, 1-0 BFC). On zmierzy się z debiutującym przedstawicielem rosyjsko - kaukaskiego MMA Ruslanem Magomedovem (8-1 MMA, 0-0 BFC).

W karcie walk eliminacyjnych na pewno pojawi się zaś znany Chase Beebe (21-8-1 MMA, 1-1 BFC) co powinno dać dobry efekt i nie skazywać walk poza turniejowych na tylko lokalne zestawienia mało interesujące szerszy ogół widzów. Galę tradycyjnie pokaże MTV2 w głównej karcie i Spike.com w eliminacyjnej. Reszta zestawień zostanie wkrótce ogłoszona.