free templates joomla

MAX Muay Thai 2013 in Jakarta: Diesellek Aoodonmuang ostatnim uczestnikiem turnieju!

DiesellekCzołowy zawodnik Lumpinee Stadium Diesellek Aoodonmuang (210-42) z Tajlandii uzupełni stawkę czteroosobowego turnieju eliminacyjnego wagi juniorśredniej (70 kg) podczas gali MAX Muay Thai 2013 in Jakarta. Impreza, która jest drugą z cyklu odbędzie się 29-go czerwca w Dżakarcie w Indonezji. Organizacja do tej pory ogłosiła nazwiska trzech pierwszych zawodników a teraz dołączył do nich Taj walczący do tej pory w wadze lekkiej i juniorpółśredniej jest niezwykle doświadczonym i twardym zawodnikiem.

Z powodu oryginalnej urody i podobieństwa do znanej piosenkarki nazywany jest nawet "Mirelle Mathieu Muay Thai" we Francji. Diesellek wystąpił w Europie na gali Yokkao Extreme 2013 w tym roku a także kilkukrotnie na Lumpinee Stadium w Bangkoku. W ubiegłym roku pokonał m.in. francuskiego mistrza Damiena Alamosa.

Trzej inni zawodnicy turnieju to wielokrotny mistrz świata i pierwszy triumfator Thai Fight Francuz Fabio "Punisher" Pinca ( 87-20-4 33 KO), 19 letni Victor Nagbe (35-12-1) reprezentujący Australię i Rhassan "Pitbull" Muhareb (40-12 12 KO) z Danii. Turniej oprócz nagrody finansowej daje awans do wielkiego finału w grudniu tego roku.

Poza turniejem odbędą się tzw. superfight i tu wystąpią Aikpracha Meenayothin (83-16-1), Sitthichai Sitsongpeenong (80-27-5) i Kem Sitsongpeenong (117-22-4). Kem i Aikpracha wystąpili już na pierwszej gali. Kem wygrał w swojej walce zaś Aikpracha zremisował z Enriko Kehlem. Wszyscy oni czekają na rywali.