free templates joomla

Krush 22: Yuya Yamato vs Yuta Kubo!

Yamato KuboW japońskim Kicboxingu zdominowanym chwilowo przez organizację Krush, dojdzie do jednego z ciekawszych wydarzeń jakim jest pojedynek w wadze półśredniej pomiędzy ostatnim mistrzem K-1 MAX -63 kg Yutą Kubo z Fighting Kairos a mistrzem Japonii wagi półśredniej w organizacji WBC Muay Thai Yuyą Yamato. Pojedynek odbędzie się na gali Krush 22. Impreza ma mieć miejsce  26 sierpnia w hali  International Conference Hall w Nagoi, która leży w prefekturze Aichi. Termin gali to 26 sierpnia.

Kubo, któremu zarzucano, iż turniej K-1 MAX w 2011 roku wygrał dość szczęśliwych okolicznościach zdaje się potwierdzać fakt, iż jest sporym talentem. W lutym tego roku zdobył m.in. pas mistrza świata ISKA w wadze 64,5 kg pokonując przez nokaut silnego Francuza Charlesa Francois i broniąc pasa w czerwcu z innym Francuzem Abdellahem Ezbirina punkty.

Yamato ma spore sukcesy na koncie głównie w Muay Thai. Jego życiowym była walka w debiucie gali Thai Fight we Francji w maju 2011 roku, gdy trafieniem łokciem pokonał słynnego mistrza Fabio Pincę. Francuz zrewanżował mu się szybko i to w jego kraju już w kilka miesięcy później na gali Thai Fight Extreme 2011 Japan. Tym nie mniej Yamato uchodzi za bardzo silnego i twardego oponent, ale gorzej dla niego, że zasady K-1 premiować będą byłego zawodnika Taekwondo. Yamato reprezentuje Gym Oishi.