free templates joomla

Marta Chojnoska przedłuża kontrakt z Hi Tec Nutrition!

Marta ChojnoskaJedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek Kickboxingu Marta Chojnoska, obecnie związana z największą polską Federacją MMA czyli KSW, poinformowała o przedłużeniu umowy z firmą Hi Tec Nutrition, producentem odżywek i suplementów diety. Chojnoska współpracowała już wcześniej z firmą i dobrze promowała jej produkty na rynku Sportów Walki, stąd zapewne decyzja o przedłużeniu kontraktu.

Marta będzie po ostatnim zwycięstwie nad Pauliną Suską na KSW 19 odpocznie od MMA i wystartuje na październikowych ME w Kickboxingu, w federacji WAKO w tureckiej Ankarze. Dlal naszych czytelników mamy zaś informację, iż Marta będzie kolejną postacią ze świata Sztuk Walki, która na portalu Fightsport.pl, prowadzić będzie swój blog. Rozpocznie się to już od momentu nowej odsłony naszego portalu co nastąpi już niebawem. Poniżej oficjalna informacja zawodniczki:

Dzień dobry.
Chciałabym poinformować, że właśnie przedłużyłam kontrakt z firmą Hi Tec Nutrition, producentem odżywek i suplementów dla sportowców. Firma Hi Tec Nutrition będzie mnie wspierać swimi produktami podczas przygotowań do Mistrzostw Europy K-1 Rules organizacji WAKO, które od 27 października odbywać się będą w tureckiej miejscowości Ankara.
 
Pozdrawiam,
Marta "Mysza" Chojnoska