free templates joomla

Thai Battle 1: turniej Muay Thai w Nowej Soli!

Thai Battle 1W sobotę, 29 czerwca 2013 w Hali Sportowej MOSiR w Nowej Soli odbędzie się pierszy turniej eliminacyjny z cyklu Thai Battle. Walki będą rozgrywane według regulaminu Pro-Am.

Gorąco wierzymy, że dzięki serii gal uda nam się wyłonić najlepszych zawodników z pośród wszystkich organizacji zajmujących się Muay Thai w Polsce, którzy będą walczyć o mistrzowskie pasy Pro-Am na grudniowej gali MFC 6.
Naszym wspólnym celem jest stworzenie produktu, mogącego konkurować medialnie z cieszącymi się coraz większą popularnością, Mieszanymi Sztukami Walki. Promocja boksu tajskiego w mediach publicznych jest niezbędna dla dalszego rozwoju tego sportu w Polsce. - twierdzą organizatorzy gali, Janusz Janowski, trener Kadry Narodowej Muay Thai, prowadzący klub PUNCHER WROCŁAW oraz Tomasz Makowski, wielokrotny Mistrz Świata Muay Thai i Kickboxingu.

Poniżej zamieszczamy materiał promujący galę:
Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane będą do 22.06.2013 (do północy) mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Liczba osób, które mogą wziąć udział w turnieju jest ograniczona do 60 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń. W turnieju mogą startować tylko zawodnicy klasy „A” i „B” (stoczone minimalnie 15 pojedynków w sportach pełno-kontaktowych lub minimalnie 3 lata stażu treningowego).

Pełny regulamin rozgrywek Pro-Am, regulamin sportowy, artykuł o sędziowaniu w profesjonalnym Muay Thai na stronie: http://www.muaythai-liga.pl/  
Wszystkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na telefon +48 605 522 758.

Organizatorzy informują także o możliwości rezerwacji miejsc noclegowych w Zajeździe "Kacper". Dla uczestników turnieju  cena wynosi tylko 50 zł osoba/noc.
Zajazd „Kacper”
ul. Szosa Bytomska 1A. Nowe Miasteczko
tel.683888206 i 506385161