free templates joomla

UFC 163: Robert Drysdale podpisał kontrakt z UFC!

Robert DrysdaleLegenda światowego BJJ, Robert Drysdale (6-0 MMA, 0-0 UFC) podpisał kontrakt z UFC. W pierwszej walce Amerykanin, zmierzy się z Brazylijczykiem, Ednaldo Oliveirą (13-1-1 MMA, 0-1 UFC) w ramach gali UFC 163.

Organizacja UFC potwierdziła tą informację. Do starcia w wadze półciężkiej dojdzie 3-go sierpnia w Rio de Janeiro. Pojedynek będzie częścią karty wstępnej.

Drysdale, posiadający wiele sukcesów w BJJ, postanowił spróbować swoich sił w MMA. Co ciekawe Amerykanin, który większość dzieciństwa spędził w Brazylii zdecydował się na zmiany w 2010 roku. Posiadacz czarnego pasa BJJ wygrał sześć zawodowych pojedynków. Nie może dziwić to, iż sześć zwycięstw odnosił przez poddania. W jednej z walk pokonał obecnego mistrza Fighters Areny w wadze ciężkiej D.J Lindermana.

Brazylijski zawodnik, Ednaldo Oliveira wraca do oktagonu po prawie rocznej przerwie, gdzie jeszcze w wadze ciężkiej przegrał z Gabrielem Gonzagą. Nie był to dla Niego zbyt udany debiut, następnie seria kontuzji uniemożliwiła mu powrót do zawodowego sportu. Teraz wydaje się, że wszystkie problemy są już za nim i będzie mógł zaprezentować pełnię umiejętności. Przed debiutem w UFC miał na koncie 13 zwycięstw z czego w 8 przez nokaut.