free templates joomla

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w Brzezinach! Wyniki!

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Brzeziny 2013 Zawodnicy z Klubu Sportowego ZIĘTEK Team Brzeziny obronili tytuł najlepszej drużyny Mistrzostw Polski w Kickboxingu juniorów Młodszych i juniorów Starszych w formule Full contact zdobyty w ubiegłym roku na Mistrzostwach Polski w Błaszkach.
Za najlepszą zawodniczkę MP uznano juniorkę młodszą Ewę Pietrzykowską z klubu OKSW Ostrowiec Świętokrzyski.
Zawodnik z Brzezin, Marcin Dziadek rywalizował w kategorii juniorów młodszych 75kg, obronił tytuł Mistrza Polski i został uznany najlepszym zawodnikiem zawodów.

W mistrzostwach wzięło udział 110 zawodników z 33 klubów z całej Polski.
K.S. ZIĘTEK Team Brzeziny reprezentowało 11 zawodników, którzy zdobyli 10 medali w tym 5 złotych i 5 srebrnych:
 
Olewicki Bartłomiej j-m 45kg- złoty medal MP
Sibiński Rafał j-m 51kg
Stawirej Aleksander j-m +84kg
Bartłomiej Trzciński j-m 57kg
Bednarski Wiesław j-s 51kg
Niedzwiedzki Robert j-s 54kg-złoty medal MP
Więcław Bartłomiej j-s 57 kg
Dziadek Marcin j-s 75kg-złoty medal MP
Lipicki Rafał j-s 81kg
Skupień Oskar j-s -91 kg-złoty medal MP
Kowalczyk Marta j-s +70kg-złoty medal MP

Rafał Lipicki może mówić o wielkim pechu w tych Mistrzostwach, ponieważ w walce o wejście do strefy medalowej podczas walki skręcił rękę w łokciu i niestety walka została przerwana, a Rafała zabrano do szpitala na zabieg. Mamy nadzieje, że szybko wróci na treningi, bo to zawodnik utytułowany, z dużymi ambicjami sportowymi.

Wszyscy zawodnicy z K.S. ZIĘTEK Team Brzeziny zasługują na gratulacje za wyniki, waleczność i ambicję, którą każdy z nich pokazał w ringu.

Podczas uroczystego otwarcia Mistrzostw Polski odbyła się walka pokazowa seniorów - była bardzo emocjonująca na ringu, ale i poza ringiem. Ale te emocje nie były niespodzianką, bo na ring weszli utytułowani zawodnicy z Miast rywalizujących między sobą, czyli Poznań vs Kalisz.
Kalisz reprezentował Radosław Radomski, a Poznań, Kajetan Kierstein. Walka odbyła się w nowej formule deep full contact, która wzbudziła dużo kontrowersji odnośnie punktacji.

Wójt gminy Godziesze Wielkie, Pan Józef Podłużny, wręczył wyróżnienie Rafałowi Lipickiemu za osiągnięcia sportowe, solidne, systematyczne uczestnictwo w treningach.

Klub ZIĘTEK Team Brzeziny wręczył rower firmy JUMAX ROWER jako wyróżnienie dla najdłużej trenującego i mającego największe sukcesy sportowe w klubie, Marcina Dziadka.
Wyróżnienie od klubu otrzymał także Norbert Kusz jako najmłodszy startujący w zawodach zawodnik klubu ZIĘTEK Team Brzeziny.

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Brzeziny 2013

Współorganizatorzy Mistrzostw:

Wójtowi Gminy Brzeziny Panu Krzysztofowi Niedźwiedziemu
Wójtowi Gminy Godziesze Wielkie Panu Józefowi Podłużnemu
Burmistrzowi Miasta i Gminy Błaszki Panu Piotrowi Świderskiemu
Wójtowi Gminy Brąszewice Panu Karolowi Misiak
Staroście Kaliskiemu Panu Krzysztofowi Nosal

Sponsorzy Mistrzostw:
Klub Sportowy ZIĘTEK Team Brzeziny serdecznie dziękuje firmom:

Sponsorowi głównemu Mistrzostw - firmie Securus Finanse świadczącej usługi w zakresie ubezpieczeń,
Amway Polska,
JUMAX ROWER Hurtowni rowerów i części rowerowych,
LEŚNY DWÓR Restauracja w Brzezinach,
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Ernest Kaźmierczak, Warszówka, Kalisz,
FIRECONTROL Profesjonalne systemy przeciwpożarowe,
Maja Partner Ogrodniczy,
Kwiaciarnia Izabeli i Dariusza Czyżewskich,
AZBUD Grabowo,
METAL PLAST w Kaliszu,
Sport Masters – sprzęt do sportów walki,
Zarządowi Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej,
Autoryzowanemu salonowi FORDA – REMICO KAŹMIERCZAK,
Dyrekcji Basenu Delfin w Kaliszu,
Grabowskiej Firmie Montażowej (GFM Rusztowania),
Zakładowi Usług Poligraficznych DANGRAF,
Drewland,


Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Starszych i Juniorów Młodszych w  Kickboksingu - Brzeziny 2013

Juniorki młodsze
Kat. 48 kg:
1. Dominika Kaczmarek,
2. Paulina Cybulska (Alien Kick Łódź),

Kat. 52 kg:
1. Marta Pyra (Dragon Gorzów Wlkp.),
2. Aleksandra Rosłon (Kick-Boxing Piaseczno),
3. Sandra Paszek (Beskid Dragon Bielsko-Biała),  

Kat. 56 kg:
1. Ewa Pietrzykowska (OKSW Ostrowiec Świętokrzyski),
2. Klaudia Sałata (ŁKS Łodź Boks),

Kat. 60 kg:
1. Katarzyna Benewiat OKSW Ostrowiec Świętokrzyski),

kat. +60 kg:
1. Patrycja Maślanka (Luks-Jaspol Krynica),
2. Weronika Pytlarza (Beskid Dragon Bielsko-Biała),


Juniorzy młodsi
Kat. 45 kg:
1. Bartłomiej Olewicki (Ziętek Team Brzeziny),

Kat. 51 kg:
1. Krzysztof Benier (Polonia 1912 Leszno),
2. Rafał Sibiński (Ziętek Team Brzeziny),  

Kat. 54 kg:
1. Bartosz Brauer (Beniaminek 03 Starogrard Gdański),
2. Maciej Cender (Victoria Szudłowiec),
3. Tomasz Gałązkowski (ŁKS Łódź Boks),

Kat. 57 kg:
1. Cezary Naus (Dragon Gorzów Wlkp.),
2. Bartłomiej Trzciński (Ziętek Team Brzeziny),

Kat. 60 kg:
1. Jacek Ludwiczak (Polonia 1912),
2. Przemysław Kokociński (Prosna Kalisz),

Kat. 63 kg:
1. Kacper Małkiewicz (Alien Kick Łódź),
2. Błażej Urbański (Zamek Expom Kurzętnik),

Kat. 66 kg:
1. Dominik Walkowiak (Polonia 1912),
2. Patryk Bodnar (ŁKS Łódź Boks),
3. Konrad Gierad (ASW Knockout Zielona Góra),

Kat. 69 kg:
1. Adam Studniarek (Alien Kick Łódź),
2. Miłosz Fluder (Tarchalanka Tarchały Wlk.),
3. Tomasz Przybylski (Poprawa Siedlików);

Kat. 74 kg:
1. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra),
2. Filip Beliakov (Beskid Dragon Bielsko- Biała),

Kat. 79 kg:
1. Piotr Kur (KDKB Super Kick),

Kat. 84 kg:
1. Rafał Gąszczak (ASW Knockout Zielona Góra),
2. Piotr Steller (Gwardia Zielona Góra),
3. Marcin Suleta (Dragon Gorzów Wlkp.),

Kat. +84 kg:
1. Karol Szykulski (Polonia 1912),
2. Aleksander Stawirej (Ziętek Team Brzeziny),

Juniorki starsze
Kat. 56 kg:
1. Klaudia Cichoń (Luks-Jaspol Krynica),
2. Kamila Przysiężniak (Dragon Gorzów Wlkp.),
3. Emilia Sender (Beskid Dragon B-B) i Karolina Patela (Alien Kick Łódź),

Kat. 60 kg:
1. Kinga Szlachcic (Boxing Zielona Góra),

Kat. 65 kg:
1. Dominika Gleisner (Boxing Zielona Góra),
2. Jagoda Rosadzińska (Polonia 1912),
3. Sylwia Szymala (Beskid Dragon B-B);

Kat. 70 kg:
1. Martyna Mossur (ASW Knockout Zielona Góra),
2. Adrianna Kubaszek (Beskid Dragon B-B),

Kat. +70 kg:
1. Marta Kowalczyk (Ziętek Team Brzeziny),
2. Daria Waliszewska (Ziętek Team Brzeziny),
3. Kamila Owczarek (Ziętek Team Brzeziny),


Juniorzy starsi
Kat. 51 kg:
1. Maciej Szyszka (Tarchalanka Tarchały Wlk.),
2. Wiesław Bednarski (Ziętek Team Brzeziny),  

Kat. 54 kg:
1. Robert Niedźwiedzki (Ziętek Team Brzeziny),
2. Dominik Gryzło (Luks-Jaspol Krynica);

Kat. 57 kg:
1. Sebastian Boniuk (Alien Kick Łódź),
2. Bartłomiek Więcław (Ziętek Team Brzeziny),
3. Marcin Sigłowy (Politechnika Lubelska),

Kat. 60 kg:
1. Jakub Pokusa (KSWv Szczecinek),
2. Aleksander Śmieszniak (Prosna Kalisz),
3. Mikołaj Basta (Kick-Sport Radom) i Adrian Jabłoński (Gwardia Zielona Góra),

Kat. 63,5 kg:
1. Rafał Nguyen (Beniaminek Starogrard Gd.), 2. Patryk Szpera (Boxing Zielona Góra),
3. Łukasz Trzeciak i Eryk Żiółek (obaj Pancher Radom),

Kat. 67 kg:
1. Marcin Skrzek (Kick-Sport Radom),
2. Arkadiusz Redliński (Victoria Szydłowiec),
3. Mateusz Parat (Prosna Kalisz) i Mateusz Nitek (Ożarowska Szkoła Kick-Boxingu),

Kat. 71 kg:
1. Adrian Korkus (KSW Szczecinek),
2. Michał Popiela (Dragon Gorzów Wlkp.),
3. Przemysław Binienda (Polonia 1912) i Adam Mirzyński (Dragon Gorzów Wlkp.),

Kat. 75 kg:
1. Marcin Dziadek (Ziętek Team Brzeziny),
2. Paweł Pietrzak (Start Działdowo),
3. Damian Strzecha (Victoria Szydłowiec) i Dominik Błoch (KSW Łask),  

Kat. 81 kg:
1. Kacper Frątczak (Knockout Zielona Góra),
2. Piotr Kurowski (Kick-Sport Radom),
3. Robert Sobczyszyn i Eryk Białowąs (obaj Sokół Jarosław),  

Kat. 86 kg:
1. Adrian Pamięta (Knockout Zielona Góra),
2. Łukasz Gędaj (Kick-Sport Radom),
3. Jakub Kasica (Alex Kutno),

Kat. +91 kg:
1. Jakub Dąbrowski (A&W Team Obrowo),
2. Tomasz Leissa (Gwardia Zielona Góra),
3. Piotr Skrzypek (Knockout Zielona Góra),

Klasyfikacja klubowa:
1. Ziętek Team Brzeziny,
2-3. Polonia 1912 Leszno i Alien Kick Łódź,