free templates joomla

Thierry Sokoudjou przegrywa na Pucharze Mera Chabarowska!

Thierry SokoudjouTego weekendu do udanych nie zaliczy były Międzynarodowy Mistrz KSW w wadze półciężkiej Thierry Sokoudjou (14-11), który zaliczył koszmarną porażkę w walce z Rosjaninem Jewgienijem Jerochinem (10-3) na Pucharze Mera Chabarowska 2013 na Dalekim Wschodzie Rosji. Gala miała miejsce w tytułowym Chabarowsku w sobotę 25-go maja. Kameruńczyk z amerykańskim paszportem przegrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie, gdy nie miał już siły i w zasadzie poddał walkę, która toczyła się w stójce.

Od przegranej z Janem Błachowiczem na KSW 17 w listopadzie 2012, zawodnik Team Quest nie przegrał walki w MMA. W tym roku próbował też swoich sił w Kickboxingu walcząc w Rosji i jak widać powrócił tu na kolejne walki. Wlaśnie w Chabarowsku w grudniu 2012, brał udział w gali Pankration, wygrywając przez KO z Denisem Komkinem. Tym razem trafił na dobrze dysponowanego i bojowego rywala, który wcześniej w stójce rozbił samego Valentijna Overeema na te samej grudniowej gali. Tak więc "Afrikanskij Ubijca" jak nazywają Thierry'ego Rosjanie wyjedzie z niczym z Rosji.

Swoją 23 walkę podczas gali wygrał 24 letni zawodnik organizacji Bellator, Aleksander "Tiger" Sarnawskij (23-1), który dźwignią na ramię zmusił do poddania Taja Athina Hanchata mającego rekord 50-19-1 w Muay Thai. Także zwycięstwo zanotował słynny "Profesor -X" czyli Xavier Foupa-Pokam z Francji. Poniżej walka Sokoudjou vs Jerochin i galeria gali.