free templates joomla

Mateusz Piskorz i Luiz Ricardo Simon zmierzą się na KSW 23!

Mateusz PiskorzMateusz Piskorz (8-0) i Luiz Ricardo Simon (5-2), którzy zmierzą się na gali KSW 23, 8 czerwca 2013 w Hali Ergo Arena, są kolejnymi zawodnikami, którzy podpisali ostatnio kontrakty z organizacją Konfrontacja Sztuk Walki.

Poniżej zamieszczamy informację nadesłaną przez KSW przedstawiającą sylwetki obu zawodników oraz ich pojedynku.

 

Karta walk gali KSW23 zapełniła się! Dziś mamy przyjemność ogłosić, że Federacji KSW udało się zakontraktować dwóch młodych i utalentowanych zawodników, Brazylijczyka Ricardo Luiza Simona i Polaka Mateusza Piskorza.
 
Piskorz, który nosi przydomek "Juhas" to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników wagi półśredniej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Na zawodowych ringach jest od sierpnia 2010 roku. Jak dostąd stoczył osiem pojedynków i wszystkie wygrał. Wywodzi się z formuły muay thai w której odnosił liczne sukcesy. "Juhas" to podopieczny Pawła

Nastuli i treningowy kolega m.in. Jana Błachowicza i Piotra Strusa. - Ciesze się z podpisania kontraktu. Każdy, kto widział moje dotychczasowe walki wie, że mam charakter i daje z siebie maksimum. Tak też będzie na KSW23. Gwarantuje dużo emocji i postaram się nie zawieźć tych, którzy we mnie wierzą - wyznał Mateusz zaraz po podpisaniu kontraktu.
 
Simon, który nosi przydomek "Cado" w formule MMA stoczył siedem zawodowych pojedynków z czego pięć wygrał (trzy przez nokaut). Pochodzi z Kurytyby i reprezentuje tamtejszy klub Striker's House. Mierzy sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży siedemdziesiąt siedem kilogramów. Od dziecka trenuje brazylijskie jiu jitsu i muay thai.

Jak sam twierdzi, jego głównym atutem jest stójka i z kim przyjdzie mu się mierzyć na KSW23 będzie dążyć do szybkiego i efektownego znokautowania go.
 
Pojedynek Piskorz vs. Simon odbędzie się na dystansie trzech rund po pięć minut w limicie wagowym do -77kg. Wiedząc, że obaj panowie preferują walkę w stójce i znając charakter Polaka możemy być pewni, że walka stać będzie na wysokim poziomie i dostarczy fanom KSW wielu emocji.