free templates joomla

Final Fight Championship 5: Ricco Rodriguez wygrywa 50 walkę! Wyniki

Ricco RodriguezKolejna gala z cyklu Final Fight Championship 5, odbyła się w piątkowy wieczór 24-go maja w Osijeku w Chorwacji. W głównym boju wieczoru, weteran MMA i były mistrz UFC Ricco Rodriguez (50-19) z USA zdobył 50-te zwycięstwo w karierze zmuszając do poddania Słoweńca Tomaza Simonica (4-2), od którego dzieliła go cała dekada doświadczenia, zbieranego na galach całego świata. Teraz być może czeka go rewanż z młodym 22 letnim Ante Deliją (8-0), z którym przegrał na gali House of Gladiators 1 w grudniu 2012 roku. Delija także wystąpił na gali FFC 05 i uporał się z Albańczykiem Gzim Selmanim (0-1) trenującym w Golden Glory w Holandii. Wracając do walki Rodrigueza i Simonica, to ten ostatni zastąpił przymierzanego do walki  z byłym mistrzem UFC, Polaka Błażeja Wójcika.

W najważniejszym pojedynku kickboxerskim tej gali Pavel Zhuravlev znokautował Holendra Vinchenzo Renfurma, ale to akurat nie powinno dziwić, bo Ukrainiec to dziś światowa czołówka i na dodatek zawodnik znany ze świetnych technik bokserskich.

Komplet wyników:

Main event
MMA +93 kg: Ricco Rodriguez (USA) pokonał Tomaža Simoniča (Słowenia) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (3:49 min)

Główna karta
KB +91 kg: Pavel Zhuravlev (Ukraina) pokonał Vinchenzo Renfurma (Holandia) przez KO w 2 rundzie (2:44 min)
MMA +93 kg: Ante Delija (Chorwacja) pokonał Gzima Selmani (Albania) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (3:09 min)
MMA -66kg: Antun Račić (Chorwacja) pokonał Artaka Nazarjan (Ukraina) przez decyzję 3-0
KB +91 kg: Igor Mihaljević (Chorwacja) pokonał Uroša Veličeviča (Słowenia) przez decyzję 3-0

Pozostałe
MMA -77kg: Laszlo Senyei (Węgry) pokonał Ivana Gluhaka (Chorwacja) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 3 rundzie (2:40 min)
KB -91 kg: Igor Emkić (Bośnia) pokonał Ivana Stanića (Chorwacja) przez KO w 3 rundzie (1:52 min)
MMA -93 kg: Matej Batinić (Chorwacja) pokonał Attila Petrovszkiego (Węgry) przez poddanie (duszenie zza pleców) 1 rundzie (3:25 min)
KB -91 kg: Nino Vladušić (Chorwacja) vs Sefana Anđelkovića (Serbia) - No Contest
MMA +93 kg: Saša Milinković (Chorwacja) pokonał Michaila Lamprakisa (Grecja) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 3 rundzie (3:18 min)