free templates joomla

Mike Tyson - wideo za spotkania w Warszawie!

Mike Tyson Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z konferencji prasowej z Mikem Tysonem, która odbyła się 13 maja 2013 w Warszawie. Wizyta Mike związna była z kolejną kampanią promocyjną napoju Black Energy.

Mike Tyson, amerykański bokser, były mistrz wagi ciężkiej. W swojej karierze zawodowej stoczył 58 walk, z których wygrał 50, w tym 44 walki przez nokaut (2 walki uznano z nieodbyte).
Został najmłodszym mistrzem wagi ciężkiej w historii boksu mając zaledwie 20 lat, 4 miesiące i 22 dni. W rankingu na najlepszego pięściarza wszech czasów przygotowanego przez magazyn "Ring" znalazł się na 16 miejscu.

Bardzo "barwna" postać zarówno na ringu jak i prywatnie, przez co w jego życiu nie brakowało skandali.
W 1997 roku rewanżowy pojedynek z Evanderem Holyfieldem, na rzecz którego rok wcześniej stracił pas wagi ciężkiej, zakończył się w szokujący sposób, gdy Tyson został zdyskwalifikowany za odgryzienie części ucha swojemu przeciwnikowi.

W 2000 roku walczył z Andrzejem Gołotą, jednakże walka, przez Komisję Bokserską, została uznana za nieodbytą, ponieważ Tyson był pod wpływem środków odurząjących (marihuany).
W 2005 po dwóch kolejnych walkach przegranych przez nokauty Tyson zakończył karierę zawodowego boksera.

W 2011 roku został wpisany do Międzynarodowej Galerii Sław Boksu.