free templates joomla

SuperKombat World Grand Prix 2013 Craiova: karta walk!

SuperKombatJuż w najbliższą sobotę 18-go maja w miejscowości Craiova w Rumunii, do rywalizacji przystąpią kickboxerzy, którzy w ramach gali SuperKombat World GP, rywalizować będą w czteroosobowym turnieju wagi ciężkiej, dodatkowych superwalkach i dwóch eliminatorach do światowych tytułów SK. Tym razem organizacja Eduardo Irimia postawiła na modny ostatnio kierunek pokazywania gal w systemie pay-per-view i gala w Craiovei pokazana zostanie po raz pierwszy w takim wydaniu.

Karta walk wygląda solidnie na skalę rumuńskich imprez, ale szału nie ma jeśli chodzi o nazwiska. Kolejny raz startuje trzech z czterech uczestników imprezy. Debiutantem jest Hiszpan Frank Munoz trenujący w Chakuriki Gym w Amsterdamie. Faworytem zaś Sebastian Ciobanu, najbardziej doświadczony zawodnik gali SuperKombat i zwycięzca wielu walk w jej ramach.

Dwa superfight to starcia Eduardo Mendesa z Wysp Zielonego Przylądka i powracającego do walk Catalin Morosanu (34-6), którego fanom Kickboxingu i K-1 przedstawiać nie trzeba. Pogromca naszego Pawła Słowińskiego walczyć będzie po raz pierwszy od czasu finału K-1 World GP, gdzie przegrał z Pavlem Zhuravlewem z Ukrainy. Powrót także melduje inny fighter reprezentujący Rumunią choć pochodzący z Afryki czyli Benjamin Adegbuyi (15-2-1). Jego rywalem będzie Jairzinho Rozenstruik z Surinamu. Poniżej karta walk gali:

SUPERKOMBAT® World Title Eliminator
1. 65 kg: Stauros Exakoustidis (Grecja) vs. Ionut Atodiresei (Rumunia)

Półfinał turnieju wagi ciężkiej
+95 kg: Nikolaj Falin (Niemcy) vs. Frank Munoz (Hiszpania)
+95 kg: Vladimir Toktasynov (Niemcy) vs. Sebastian Ciobanu (Rumunia)

Super-fight (SUPERKOMBAT® World Title Eliminator
71 kg: Stelios Papadopoulos (Grecja) vs. Claudiu Badoi (Rumunia)

Superfight
+95 kg: Jairizinho Rozenstruik (Surinam) vs. Benjamin Adegbuyi (Rumunia)
+95 kg: Eduardo Mendes (Rep. Zielonego Przylądka) vs. Catalin Morosanu (Rumunia)

Finał turnieju
Nikolaj Falin/Frank Munoz/Vladimir Toktasynov/Sebastian Ciobanu