free templates joomla

SuperLiga MSW oficjalnie kończy działalność - oświadczenie Ryszarda Adamusa!

Superliga mswDosłownie przez chwilą otrzymaliśmy oficjalną informację dotyczącą krachu projektu SuperLigi Mieszanych Sztuk Walki, której organizatorem był Ryszard Adamus - były działacz piłkarski związany z PZPN a dyrektorem sportowym - Paweł Kowalik, koordynujący działalność SuprLigi MSW. Poniżej jego treść a komentarz Redakcji ukaże się wkrótce.

Warszawa 9 maja 2013.

Uczestnicy Superliga MSW
Szanowni Państwo, Z przykrością informuję i proszę o zrozumienie , że trzecia Gala SuperLigi MSW planowana na dzień 16.05.2013 nie odbędzie się. Muszę stwierdzić , że nie jestem w stanie finansowo dźwigać nadal zawodów , których nie jestem w stanie zamknąć nawet bilansem na zero. Nie mogę narażać siebie i wszystkich pracujących przy SuperLidze na straty wizerunkowe oraz finansowe. Zaległe płatności w stosunku do zawodników i sędziów ureguluję do dnia 30 maja 2013r.

Pragnę podziękować moim współpracownikom , którzy dokonali tego wszystkiego co w SuperLidze było pozytywne . Szczególne podziękowania kieruję na ręce Pana Pawła Kowalika odpowiedzialnego za sportową stronę zawodów oraz Panu Tomaszowi Marciniakowi , który informował o wydarzeniach związanych SuperLigą MSW.

Dziękuję Wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w SuperLidze MSW pomyślanej jako przedsionek do dalszej kariery. Jest mi okropnie przykro , że tak się stało bo jest to także duża moja osobista porażka. Życzę wszystkim sportowcom i działaczom wielu sukcesów.

Z poważaniem, Ryszard Adamus