free templates joomla

UFC FOX Sports 1: Alves vs. Brown?

Thiago Alves 17 sierpnia 2013 w Bostonie odbędzie się pierwsza gala UFC, która będzie emitowana na kanale FOX Sports 1.
Na jednym z portali MMA pojawiła się informacja na temat pierwszego pojedynku, który najprawdopodobniej zobaczymy na tej gali. Zgodnie z informacją opublikowaną przez portal MMAFighting.com w walce w wadze półśredniej wystąpi Matt Brown (17-11 MMA, 10-5 UFC), który zmierzy się z Brazylijczykiem, Thiago Alvesem (19-9 MMA, 11-6 UFC).

32-letni Brown po czterech porażkach zaczął w końcu wygrywać i odniósł pięć zwycięstw z rzędu, co uchroniło go od relegowania z UFC. To, że Brown wciąż pozostaje zawodnikiem zakontraktowanym w UFC jest jego bezkompromisowość i umiejętność kończenia pojedynków w niezwykle efektowny sposób. Ostatnią walkę stoczył na UFC on FOX 7, gdzie pokonał Jordana Maina.

Nie wiadomo na co będzie stać Thiago Alvesa, który od półtora roku nie walczył w oktagonie. Ostatnią walkę stoczył z Martinem Kampmannem. Co ciekawe w przeszłości po sześciu zwycięstwach z rzędu dostał szansę zmierzenia się w walce o pas z Georgesem St. Pierrem, ale jej nie wykorzystał i pojedynek zakończył się wygraną St. Pierre.
W kolejnych walkach nie prezentował równej formy, to wygrywając, to przegrywając.
Jeśli przegra i to starcie to może się okazać, że dla zawodnika ATT zabraknie miejsca w UFC.

Miejmy nadzieję, że tym razem Alves będzie mógł bez jakichkolwiek kontuzji i urazów przygotowywać się do pojedynku z Brownem, który jest niezwykle ważny dla jego dalszej kariery w MMA.