free templates joomla

Tyrone Spong nie wystąpi na gali WSOF 3!

Tyrone Spong Jak wielu przewidywało, Surinamczyk, Tyrone Spong nie wystąpi podczas gali World Series of Fighting 3, która odbędzie się 14-go czerwca 2013 w Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas.

Walka Sponga z Angelem DeAndą musiała zostać odwołana, ponieważ Spong miał problemy z wizą. Przez jakiś czas nie będzie on mógł walczyć na terenie Stanów Zjednoczonych.

"Niestety na WSOF 3 nie zobaczymy Tyrone'a. Miejmy nadzieję, że Spong nie będzie miał już problemów z wizą i będziemy mogli zobaczyć go w akcji na czwartej gali WSOF." - powiedział Ray Sefo, prezes organizacji WSOF.

Spong debiutował w MMA w listopadzie ubiegłego roku na gali WSOF 1, walcząc z Travisem Barlettem, którego znokautował w pierwszej rundzie. Spong to znakomity kickbokser z rekordem 69-6-1 w zawodowych walkach, który 23 marca bieżącego roku stoczył zwycięski pojedynek z Remym Bonjaskym na gali GLORY 5, pokonując swojego przeciwnika przez KO w drugiej rundzie. 

Jednym z pojedynków, które zobaczymy na najbliższej gali będzie starcie pomiędzy Tysonem Steele, a Stevem Carlem i będzie ono poprzedzać walkę wieczoru.

"Jesteśmy podekscytowani faktem, iż w walce poprzedzającej starcie wieczoru widzowie będą mogli obejrzeć dwóch obiecujących zawodników, którzy są coraz lepsi i w przyszłości mogą być mistrzami." - powiedział Ray Sefo, prezes WSOF.

Steele (10-1 MMA) wraca do oktagonu po przekonującym zwycięstwie przez TKO nad Gregorem Gracie na WSOF 1. Co więcej, było to jego czwarte zwycięstwo z rzędu. Jego oponent, Steve Carl (19-3 MMA), który również posiada pasmo pięciu kolejnych zwycięstw, również ostatnią walkę stoczył na WSOF 1. W pierwszej rundzie poddał Ramico Blackmona.

Starciem wieczoru na trzeciej gali organizowanej przez WSOF będzie walka byłych zawodników UFC, Jona Fitcha i Josha Burkmana. Będzie to rewanż za walkę tych zawodników sprzed lat.