free templates joomla

Weteran UFC, Tyson Griffin w organizacji WSOF!

Tyson GriffinByłby zawodnik UFC, Tyson Griffin (16-6 MMA) podpisał multi-kontrakt z organizacją World Series of Fighting prowadzoną na co dzień przez Ray'a Sefo. Informację na twitterze potwierdził sam zawodnik. Nie jest do końca wiadome, kiedy będziemy mogli podziwiać weterana UFC w oktagonie WSOF. Prawdopodobnie będzie to późne lato 2013 roku.

"Mam nadzieję pojawić się w sierpniowej karcie walk WSOF. Nie mogę się doczekać, aby w końcu zaprezentować się, ale mogę obiecać, że będzie to najbardziej ekscytujący pojedynek jaki fani organizacji WSOF mogli jak dotąd oglądać."

Griffin przez lata był jedną z największych gwiazd UFC w wadze lekkiej. Zadebiutował w 2006 roku wygrywając 7 z 9 walk. Wygrywał z  takimi znakomitymi zawodnikami jak: Clay Guida, Thiago Tavares, czy też Rafael Dos Anjos.

Po tym jak w 2011 roku odniósł 4 porażki pod rząd zanotował krótki epizod w wadze piórkowej. Griffin, który obecnie trenuje w AKA w San Jose nie walczył od 13-miesięcy. Ostatni raz walczył na gali RFA 4, gdzie pokonał Efraina Escudero, innego weterana UFC.

WSOF, która coraz chętniej sięga po byłych zawodników UFC, w planach ma organizację kolejnego, trzeciego eventu. Tym razem będzie to gala WSOF 3, która odbędzie się 14 czerwca w Las Vegas. Występu Tysona Griffina możemy spodziewać się na kolejnej gali, czyli WSOF z numerem "4".