free templates joomla

Fighters Arena 3: pełna karta walk!

Fighters Arena 3Organizator gali Fighters Arena 3, która odbędzie się 29 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Łodzi, ogłosił pełne zestawienie karty walk imprezy. I tak w walce wieczoru jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, Michał "Masakra" Kita (12-6) zmierzy się z Amerykaninem Chrisem Barnettem (7-1). Będzie to zwieńczenie meczu Polska vs USA, bowiem w dwóch innych walkach Paweł Ostasz i Łukasz Chlewicki także walczyć będą z Amerykanami, Alexem Blackiem i Danny Taylorem

Dla Kity będzie to trudny rywal. Barnett ma na koncie zwycięstwa m.in. nad aktualnym międzynarodowym mistrzem największej rosyjskiej organizacji MMA M-1 Global, Kennym Garnerem. Dodatkowo jest już zawodnikiem organizacji Bellator. Miał w niej debiutować na jednej z ostatnich imprez, ale nie dopełnił procedury medycznej i jego start w tej organizacji przesunie się na inny termin. Michał Kita walczyć będzie po raz drugi w na gali Fighters Arena. W marcu 2011 roku bił się w dramatycznym boju z Konstantinem Gluhovem przegrywając z Łotyszem. Po zmianie reżimu treningowego i metod, pokonał jako pierwszy polski zawodnik mistrza UFC Ricco Rodrigueza a następnie znanego z Pride, Sengoku, Strikeforce czy KSW Valentijna Overeema. Teraz czeka go być może najtrudniejszy, bo ważący 130 kg Barnett.

Dwaj pozostali Amerykanie, którzy są rywalami Polaków nie są może wirtuozami MMA, ale poziom polskiego i amerykańskiego rynku jest diametralnie różny i naszych zawodników czekają nie łatwe walki. Warto przyglądać się szczególnie Łukaszowi Chlewickiemu, który aspiruje do numeru jeden w wadze półśredniej w Polsce ii po powrocie do walk jest głodny zwycięstw. Paweł Ostasz także drugi raz wystąpi na FA, ale tym razem w kategorii lekkiej. Jeśli wypadnie dobrze z Amerykaninem Blackiem, być może na kolejnej gali zmierzy się z Niko Puhakką, bo takie plany ma organizator.

Nie jest to koniec atrakcji, bowiem gala zawierać będzie mecz Łódź vs Warszawa i wystąpią w niej znani z poprzednich edycji zawodnicy z Łodzi. Galę otworzy pojedynek łodzianina Marcina Bandela z Pawłem Zalewskim pochodzącym z Białegostoku i reprezentującym warszawski Okniński Team. W drugiej walce niepokonany Paweł Pawlak walczyć będzie z Damianem Matwiejczukiem z Bellatora Warszawa a Bartosz Kopera z Kamilem Łebkowskim także z Okniński Team. Te siedem walk gwarantuje dobre emocje i dobry powrót Fighters Areny na scenę polskiego MMA.

Fighters Arena 3 - Karta walk